Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszisok! Ti mit tesztek...

Törpenyuszisok! Ti mit tesztek a ketrec aljába a műanyagra?

Figyelt kérdés
Eddig forgácsot raktam alá, de már meguntam, hogy mindennap porszívózok.Van valami bevált ötlet?Köszi
2011. márc. 2. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A WC-be teszek pellet almot csak. A nyuszik szeretnek a műanyagon lenni, legtöbb ismerősöm se tesz le semmit az egész ketrecbe.
2011. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a WC-be van alom, de szegény folyamatosan csúszik, és hogyha 2 lábra áll, akkor kicsúszik a kis lába.
2011. márc. 2. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Hm, ilyennel még nem találkoztam.

Volt valaki, aki azt mondta egyszer, hogy neki a műanyagon méretre igazított, rögzített vékony szőnyeg anyag van, vagyis nem rongy, hanem valami keményebb, amit nehéz kitúrni.

Gondolom valami olyasmi lehet, mint a benti, szobák előtti (inkább dekor) lábtörlő.

2011. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs semmi a nyuszik alatt, mert utálják a forgácsot. Eredetileg tettünk alájuk, de mindig eltakarították maguk alól és a műanyagra feküdtek. Biztosan másfajta ketrecük van, mint a tiédnek, mert ez nem csúszik. Több helyen olvastam már, hogy egy kis szalmát tesznek a műanyagra, de én még nem próbáltam.
2011. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a forgácsot én utáltam meg nem a nyuszi:) lehet jó lesz a szalma, majd kísérletezem egy picit!
2011. márc. 2. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is csúszik az alja, (a kisebbnek nem csúszott, de hát több fajta van). Mi tengerifű lábtörlőt vettünk neki, de sima is jó, csak rövid szálú legyen ne tudja lerágni, nyáron járólap van alatta.
2011. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hol lehet ilyen lábtörlőt kapni?
2011. márc. 2. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk sincs a ketrecben semmi, de nem csúszik az alja ferplast keti... mondjuk az enyém csak éjszakára van becsukva, egész nap kinnt van.
2011. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az én nyuszim is csak éjszakára+suliidő.De egész nap,amikor itthon vagyok bent van.És szegény csúszik:)
2011. márc. 2. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:
A tengeri füveset Miskolcon vettük, de a vehetsz akár a 100ft-osban is egy nagyon rövidszszálú lábtörlőt, csak figyelj, hogy ne rágja, vagy esetleg rongyszőnyeget (Obi, Praktiker)
2011. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!