Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl lakhat kint egész...

Törpenyúl lakhat kint egész évben? Olyan is amelyik előtte lakásban lakott?

Figyelt kérdés
Természetesen megfelelően bélelt háza lenne.
2011. márc. 3. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Eszembe nem jutna egy kicsi, védtelen, emberek közelségéhez szokott állatot kirakni a mínusz 10 fokba.
2011. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még ha háza is van, szerencsétlen maga alá csináljon, mert hogy onnan télen ki nem fog jönni, az biztos.
2011. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szoktatással lehet- vagyis ne tedd ki csak úgy rögtön egész évre. Ha az egész ketrec szigetelt, bélelt akkor működik. Amúgy macerásabb, többször kell ellenőrizgetni, és ha mégis huzatos a ketrec, beázik stb. akkor meg mehettek az állatdokihoz.

Én nem szoktatnám ki, nincs annyi pozitívuma.

2011. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Láttatok már üregi nyulat kabátban?Minden további nélkül lehet kint tartani a nyúl nem fázik.Én is tartottam oroszlánfejű törpét kint és nagyon jól érezte magát,6 évig élt nálam,de előtte lakásban tartott nyúl volt és nem tudom mennyi idős lehetett mikor hozzám került,de nem volt már kicsi(talán 2-3 éves lehetett).Egy biztos azzal ne próbálkozz,hogy most kiteszed a meleg lakásból mert akkor biztos elpusztul,de ha tavasszal kiteszed akkor kint hagyhatod télre is.
2011. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem úgy gondoltam, hogy a mínusz fokokban kirakom. Sajnos allergia miatt kell kiköltöznie a kertbe, úgyhogy nincs más lehetőség.
2011. márc. 5. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!