Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Malackámat fecskendővel...

Malackámat fecskendővel egyedül kell etetnem, hogy csináljam? Mennyi időközönként adjak neki és hány ml-t?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Wtf?
2011. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a ,mi malacunk már nincs meg,de mi is így etettük pár napig.Én egy 3mm es fecskendővel ettetem és ebből egy alkalommal kettőt kapott naponta négyszer minimum.
2011. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős az állat? ha még pici akkor óránként is lehet.
2011. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi idős


az én picijeim árván maradtak,babatápszert kaptak,napi 5x és eleinte csak 5 ml-t ettek,utána már 15ml-t is megettek,de annyit adj neki amig eszik (ugyis látod,az enyéim mivel 2-en voltak,és csak én egyedül etettem őket,rendesen harapták egymást és másztak a másikra,hogy most őt etessem:))


mit adsz neki pontosan és mi baja?

valami vitamint kap?

magától semmit nem eszik?

2011. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves Utolsó 3 Válaszoló!

2 éves a Malackám,foglevágás után vagyunk,és pár napig etetnem kell..

Köszönöm a hasznos válaszokat!

2011. márc. 6. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:

ahányszor csak tudod etetni

reggel amikor felkelsz,amikor hazaérsz,este,és mielőtt lefekszel (persze ha nem egész nap otthon vagy...ha otthon vagy vagy van valaki aki otthon van és eteti,akkor 3 óránként vagy ahogy visit hogy éhes:))


mennyiségileg pedig amennyit csak bele tudsz tukmálni,de minimum egyszerre 20mili,ne fogyjon le nagyon

2011. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. márc. 6. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!