Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek egy játszótársat a...

Vegyek egy játszótársat a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés

Mióta elválasztottuk a párom tengerimalacától (fiú) azóta kissé melankólikusabb (az enyém kislány). Muszáj volt szétszednünk őket, mert mostanában lesznek ivarérettek.

Az enyémen annyira nem látszódik a magány, de mégis bennem van az, hogy társas állat, lehet mégis kéne neki egy barátnő. Meg hát éjszaka is állandóan visít hogy ki akar jönni a terráriumából és velünk akar játszani:S.

Szerintetek okosabb lenne mellé még egy kislányt hoznom? És ha igen, nem lesz később rivalizálás?

A párom is szeretne a kisfiúja mellé még egy ugyanannyi idős kisfiút, abból se lesz baj később?


2011. márc. 6. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél neki...
2011. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ugyanannyi idősek legyenek, mert akkor lehet veszekednének, de ha egyik idősebb másik meg fiatalabb akkor már alapból megvan a rangsor
2011. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél kisebbet, mert a nagyobb bánthatja. Ha nagyobbat hozol, hiába lakik nálad a kisebb régóta, akkor is lehet kiegyenlítetlen veszekedés. Kb. egyidősek legyenek, így jobban le tudják rendezni a dolgot.
2011. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél, nekünk először kettő volt, a fiúnak meghalt a barátnője, tiszta depis lett, kapott egy másikat, és láthatóan felpörgött tőle. :)
2011. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a tengerimalac társas lény NE TARTSD EGYEDÜL!!!
2011. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!