Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A műkörmösök által használt...

A műkörmösök által használt tipvágó jó a tengerimalac körmének vágására?

Figyelt kérdés

2-3 havonta visszük a malit a dokihoz körömvágásra.

Gondoltam egyszerűbb lenne, ha én itthon levágnám neki.

A gondom csak az, hogy elég erős, kemény körme van az állatkámnak.

Ez a tipvágó mennyire éles?


2011. márc. 6. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért egy tengerimalac körmét simán levágja. de mindenesetre kérdezd meg attól aki eddig vágta neki, esetleg vidd el neki megmutatni :)))
2011. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos megmutatni nem tudom, mert csak akkor vennék, ha jó.


Ezért is tettem fel a kérdést, hátha valaki ilyet használ.


De köszi a választ.

2011. márc. 6. 18:36
 3/5 anonim válasza:
Kérdezd meg attól akitől veszed és ő lehet hogy tud segíteni:)
2011. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó a sima körömvágó csipesz is - jó mert mielőtt lecsíped a körmüt meg tudod fogni vele, így be tudod állítani és nem mozdul el a levágás pillanatában. A malac körmét ketten vágjátok, egyikőtök fogja a malacot, másik lecsippenti. Ha nehezen sikerül levágni, akkor vágás előtt rakd 2-5 percre kézmeleg, max 1cm mély vízbe a malacot, a körme nagyon puhára fog ázni (a malac persze nem kell hogy elázzon).
2011. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet kapni külön erre a célra vágót, lehet vele a kutya,macska,tengerimalac körmét vágni, a szimpla csipesz azért nem jó, mert attól nem lesz íves a malac körme. Akkor van jó vágva ha ívesen van, ezért jó az a fajta csipesz amit külön erre a célra lehet kapni,kemény 700 ft-ba kerül
2011. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!