Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degum depressziós lesz?

A degum depressziós lesz?

Figyelt kérdés
Elpusztult a testvére még nemrégiben és egyedülvan. Épp elöbb néztem rá és ott feküdt a széna alatt ,aludt. De nagyon mélyen már megijedtem hogy ő vele is történt valami.Megpöcköltem a ketrecet,semmi,megráztam,semmi,méfjobban,semmi aztán kinyitom a ketrecajtót semmi majd megin megráztam és kijött de régen nem aludt ilyen mélyen...miért van ez?
2011. márc. 6. 19:30
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt a helyzet. Meghalt a társa, és utána körülbelül két hétig maga alatt volt. Nem evett, alig tekert. Utána rájöttem, hogy a mazsola felvidítja, abból kapott többet terápiás céllal :) és rendbe jött. Utána szinte ugyanúgy viselkedett, csak kevesebbet csipogott.
2011. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!