Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehetnek barátok a hörcsögök...

Lehetnek barátok a hörcsögök és a tengerimalacok?

Figyelt kérdés
Van egy hörim és egy malackám,nagyon szeretik egymást..lehetnek barátok vagy csak valamelyikük ütődött?
2011. márc. 7. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető :)
2011. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne ez ütődöttség.Az állatok is éreznek.
2011. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak azért mert a tengerimalacom mindentől és mindenkitől (kivéve engem) nagyon fél..a hörcsögtől pedig nem és az szaladgál körülötte és ettől nem ied meg mint a többi dolgoktól
2011. márc. 7. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért vele közelebbi kapcs.ban van mint egy emberrel.Megvan köztük az összhang:D
2011. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért én elővigyázatosabb lennék a helyedben,mivel a malac akár meg is ölheti a hörcsögödet még ha nem is szándékosan.
2011. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Semmiképp ne rakd a malackát más állattal össze, teljesen más a bioritmusa egy hörinek , mint a tengerimalacnak. Egyébként a hörcsögök magányos állatok, a malacka meg lehet egyedül van s kicsit boldogabb, de másik malaccal érezné jól magát.
2011. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem rakom össze őket csak amikor kivannak engedve akkor mindig mennek egymáshoz
2011. márc. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!