Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez normális? Vagy mi baja a...

Ez normális? Vagy mi baja a hörimnek? :O

Figyelt kérdés
Néha folyton rohangál, le fel mászkál rajtam. De amikor ez a 'valami' rátör, egyszerűen csak ül, és néz ki a fejéből. Alig lehet arrébmozdítani? mi lehet ez?
2011. márc. 7. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém ilyet nem csinál...de nem hinném hogy baja lenne,te is szoktál elbambulni,elgondolkozni
2011. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha megáll és nm mozdul akkor valamit észrevett/figyel/megijedt/fél ezért mozdulatlanul figyeli mi történik, ha úgy érzi nincs veszély megy tovább
2011. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de akár 10-15 percig is képes, ha nem piszkálom
2011. márc. 7. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
ne piszkáld, majd magához tér
2011. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem is szokott ilyet csinálni, szerintem megijed valamitől, és olyankor halottnak teteti magát, mert komoly nem mozdult akármit csináltam neki, és eltelt vagy 5perc és elkezdett szimatolni és magához tért...

Elsőbb nagyon megijedtem hogy mi lehet vele, aztán magához tért, és rohangált össze vissza, szokás szerint :D

2011. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!