Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez azt jelenti hogy szeret?...

Ez azt jelenti hogy szeret? (törpehörcsög)

Figyelt kérdés

Én karira kaptam a hörimet, és nagyon ragaszkodik hozzám, szó szerint "szeret". Mindig az én kezemen akar lenni, ha bárki kezébe bele rakom, és meghallja a hangomat egyből átakar jönni hozzám, é szeret rajtam mászkálni. Amikor a házikójába van és oda megyek , és beszélek hozzá, mindig kijön, és tudja hogy adok neki valami finomságot. Tudja hogy én vagyok a gazdija. Senki más kezére nem megy át az enyémből, mindig az enyémen akar maradni, amikor anya odarakja a kezét a kezemhez hogy menjen át, de ő hátat fordít :D

Ti is így vagytok vele?


Köszi a válaszokat :)


2011. márc. 8. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőmm akinek szintén van egy törpehörije,de az átmászik az én kezembe is..:)szal sztm szeret
2011. márc. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De édes, szerintem biztos szeret :). Nagyimnak egyszer volt egy szeretet-élménye a hörcsögével. A hörcsög este valahogy kimászott a terráriumából, s irány a nagyi-felmászott rá a pokrócba kapaszkodva, a szája körül szaglászott és csiklandozta-ezzel ébresztette fel :)
2011. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az utolsó történet nagyon aranyos :)
2011. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Aha tok aranyos a történet :D

de olyan aranyos amikor kijön a ketrecből a hangomra, és létlábra áll, és hallgatja hogy dumálok neki xDD :D

2011. márc. 8. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó fej lehet :)
2011. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az :)
2011. márc. 9. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
NEm szeret, kialakult benne egyfajta pavlov reflex, azt se tudja ki vagy, fel se fogja
2013. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kaját szereti nem téged
2013. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!