Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek érdemes venni még...

Szerintetek érdemes venni még egy hörcsögöt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy törpehörcsögöm, eddig terráriumban tartottam, de átváltottam ketrecre. És megmaradt a terrárium, arra gondoltam venni kéne bele egy hörcsögöt, mondjuk egy aranyat, olyan még nem volt. És az nem lenne tőlem szemétség ha vennék egy hörit, és az egyik a ketrecbe van (az sokkal jobb mint a terrárium) és a másikat pedig terráriumba lenne. Az elég gáz, mert az egyik hörimnek megadtam mindent, a másiknak meg csak egy kis sz*r terráriuma lenne :SSS Mi a véleményetek?
2011. márc. 8. 15:23
 1/3 lovelyne ***** válasza:

Teljesen mind1!:)

A lényeg,h egyformán szeresd őket, és foglalkozz velük sokat!:)

2011. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az relatív szerintem, hogy melyik a jobb, a ketrec nekem pl mindig olyan érzést kelt, mintha börtönbe zárnák szegény állatokat...:( Szerintem is mindegy, hogy melyiket miben tartod, egyikük sem fog megsértődni.:) Mindkettővel ugyanannyit foglalkozz és biztosan meghálálják!:)
2011. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, lehet hogy venni fogok :)))
2011. márc. 8. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!