Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki mit szeret a hörcsögökben?...

Ki mit szeret a hörcsögökben? Melyiket fajtát szereted legjobban?

Figyelt kérdés
Én azt hogy: aranyosak, édesek amikor esznek isznak, és jó velük játszani, amikor a kezembe rakom már mászik felfele a nyakamhoz, a lábamra mászik le, meg olyan hiperaktív hogy csak na :D Nagyon bírom. Én a törpehörcsögöt szeretem, nekem az van, de szeretnék majd egy arany hörit is, az is nagyon aranyos =)))
2011. márc. 9. 07:13
 1/9 A kérdező kommentje:
a kérdés így lenne: Ki mit szeret a hörcsögökben? Melyik fajtát szereted legjobban?
2011. márc. 9. 07:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Én igazából annyira nem csípem őket.

Nekem kell, hogy a "lényemet" tudjam nyúzni, babusgatni, egy höri viszont ettől talán kettéroppanna. :) Annyi viszont biztos, hogy gyereknek első állatnak ez való, a rövid életideje miatt.

2011. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a hörimet Mikinek hívják, dzsungáriai törpehörcsög, 1,5 éves. Azért szeretem mert nagyon mókás dolgokat csinál. Ahogy iszik a kis itatójából, vagy mikor saját maga alól eszik, ahogy saját magát és egy nagy gyümölcsdarabot egyszerre akarja betuszkolni a kis háza ablakán és nem sikerül, de az a kedvencem, mikor fészket épít az előkészített szénából. Az icipici kis szájában több vastag szálat is bevesz és szeretné bevinni a házikójába, húzza-vonja, küszködik vele. Még azt is szeretem, mikor egész éjszaka kerekezik.
2011. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon aranyos. Én is bírom azt amikor, keresi a megfelelő forgácsot, és beleveszi a szájába és 4 lábom, feltartott fejjel, viszi befele házikójába, olyan édes olyankor :) Meg amikor dúr a forgácsba, jaj olyan aranyos.

Én nagyon imádom a höriket, attól hogy pici lehet szeretgetni, simogatni :D Olyan kis puhák (: Ja meg azt bírom a legjobban amikor tisztítja magát, mindig ugyan azt csinálja :D

2011. márc. 9. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Dzsungi törpehöri. Én azt bírom, amikor felmászik a harmadik emeletére és nézi öcsémet ahogy gépezik, amikor csüng a rácsokról, vagy forgácsos lesz a feje és nem esik le róla, és olyan, mint egy masni, vagy amikor ki akarja dugni az orrát a rácson, hogy adjunk neki valamit, vagy amikor tömködi magába a diót és akkora feje lesz, ami nagyobb magánál a hörcsögnél... :D
2011. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de aranyos lehet :]]
2011. márc. 10. 13:54
 7/9 anonim válasza:
Dzsungáriai törpehörim van :) nagyon cuki imádnivaló és barátságos:$ sajna most nemtom h mivan vele:( nemakar a bal első lábára ráálni lehet eltört :(
2011. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is dzsungáriai hörijeim voltak, egyszerre csak egy. Nagyon aranyosak, az óriási fekete gombszemeikkel, kis mozgó bajuszukkal. Olyan mókásak, felvidít, ha ránézek. Ééés naaaagyon puha a bundájuk! Az is jó bennük, hogy kevesebb foglalkozással is beérik, nem szenvednek attól, hogy napközben az ember iskolába jár vagy dolgozik. Én nem tennék ki egy társaságkedvelőbb állatot ilyen mértékű egyedüllétnek.
2011. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én eddig 1db olyat láttam egy ismerősnél, ami tök édes volt. Sötétbarna olt, teljesen úgy nézett ki, mint egy kis maci. Főleg mikor felkelt, kicsit elaludta a szőrét és kómásan sétált, olyan édes volt.



De a fajtátját nem tudom, mert életelmbe nem láttam olyat sehol állatkereskedésekben, de ha egyszer látok, tuti veszek egyet.

2011. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!