Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen alom kéne egy kis...

Milyen alom kéne egy kis rágcsálónak?

Figyelt kérdés
Mármint hogy egy egérnek/hörcsögnek/patkánynak/tengerimalacnak pl. széna vagy inkább forgács kéne?
2011. márc. 9. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a forgácsot javaslom, a szénába szeritnem könnyebben belefulladhat ha beássa magát, vagy beleragad, a forgácsból is kisszemű és állatboltban vásárolt, nem fareszelékes!!!
2011. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mindenképp forgácsot vegyél. A széna ételkiegészítőnek jó, kopik tőle a foguk és télen melegebbé teszi az almot ha elszórsz egy kicsit. De amúgy is mindenképp megeszik a szénát :)
2011. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Anyukám munkahelyén mindig van papírszemét, amit ledaráltak. Jobb nedszívó mint a forgács, és lehet, hogy egy-két darabot megesznek belőle a malacok, mert attól nem lesz bajuk.
2011. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Forgács.Csutkaalom.Fapellet.Széna kajának való.Szalma alomnak, de nem ajánlom nincs valami nagy nedvszívó képessége.Papírt sem ajánlom hamar büdös lesz.
2011. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egerek alá raktam már macskaalmot is, mer az egerek büdösek ha sokan vannak, de amúgy a többi állat alá nem ajánlom. Az egérnek semmi baja se lett tőle.

Egeret egyedül nem tarthatod, ha meg több van olyan gyorsan szaporodik hogy ihaj és vigyázni kell, meg ne tudjanak szökni. Nekem kirágták a doboz tetejét és kettőt már a lakásba fogtam meg :)

2011. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
forgács, forgács és forgács!!!
2011. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!