Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan állapítom meg hogy fiú...

Hogyan állapítom meg hogy fiú vagy lány a törpehörim?

Figyelt kérdés

az a baj hogy karácsony előtt kaptam egy törpehörit nem tudom hogy fíú vagy lány

szeretnék mellé rakni egy másikat hogy legyenek picik de nem tudom hogy fiút kell vagy lányt..?


2011. márc. 10. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te nem értesz hozzá,vidd el állatorvoshoz ő majd megmondja milyen nemű./remélhetőleg/.Viszont ha elfogadsz egy jó tanácsot,akkor ne vegyél mellé másikat,mert ők inkább magányos állatok,és félő hogy csúnya vége lesz a párosításnak.
2011. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van két golyója, akkor fiú.
2011. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!A hímet és a nőstény nemét úgy kell megállapitani hogy a nősténynek a végbél nyilás és a nemi szerve sokkal közelebb van egymáshoz és nem annyira szőrös ott vagy gömbölyübb a hátsója a hímnek a végbél nyilás és a nemi szerve távolabb van és kissé ives a hátsója oldalról nézve és majdnem a hasi részen van neki egy csomo féle az a illat mirigye ja és nincs mellbimbója ellentétben a nősténnyel.Egy jó tanács ne szaporitsd ha nem értesz hozzá vagy olvasd el eszt a hörikről ez egy kiváló,megbizható tenyésztő:tenyeszet.ewk.hu de ha üzletből van akkor semmiképpen se mert gén hibás is lehet vagy van valami öröklődő betegsége mi külsőleg nem látszik rajta!Azért sok sikert a hörihez.Szia!
2011. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!