Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy lemingem, most terrári...

Nagya kérdése:

Van egy lemingem, most terráriumban van de nagyon vad? Ketrecet vagy terráriumot ajánlatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
én olyat csak terráriumba láttam, méghozzá jó nagyban és futott ezerrel, nagyon gyors :)
2011. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ketrecet nem nagyon ajánlom, mert nem nagyon tűrik a rácsokat, idegessé válhatnak szegénykék. Terrárium sokkal kellemesebb környezetet nyújthat kedvenceinknek. 2-4 kis pocoknak legalább 60 cm hosszú, 30 cm magas (bár kistermetű, de szeret felmászni az ágakra, háztetőre, és ugrálgatni), 30 cm széles nagyság az ajánlott, illetve ennél nagyobb, ha szaporítjuk a lemmingeket. Tudom ajánlani a műanyag terráriumokat (2részes, tetővel, emelettel), ebben nagyon jól érzik magukat a rágcsálók, és általában van bennük mókuskerék is a szórakoztatásukra.:)
2011. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De szerintetek eléldegélhet a Lemingem ketrecben is ?
2011. márc. 12. 09:34
 4/4 anonim válasza:
szerintem nem tűrik a ketrecet..az enyém szó szerint megvadult tőle..
2011. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!