Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulakra lehet húzni ruhát...

A nyulakra lehet húzni ruhát (pl:mint a kutyákra)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
lehetni lehet, de én meg a gazdi fejére húznám rá legszívesebben...
2011. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is úgy vagyok vele. egyetértek az előzővel :)
2011. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyomorult nyul jól érzi magát a bőrében mér erőszagolná rá egy ruhát?
2011. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért tennél vele ilyen szörnyűséget? Mutogatni szeretnéd, mint egy cirkuszi majmot? Vegyél egy öltöztethető babát, ha ez a szenvedélyed, és ne kínozd az állatokat.
2011. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ruhát az olyan fajta kutyákra kell adni, amelyek fázósak és mégis kiviszik. Egy nyúlnak nincs akkora mozgásigénye, hogy ki kelljen vinni rossz időben. Egy szobai nyúl nem is bírná tartósan még ruhában sem.
2011. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az én nyuszim kint van egész nap a kertben ( még hóban is ) és nagyon élvezi. télen adtam neki szotyit, tökmagok, ettől vastag bundát növeszt és meg se kottyan neki a hidegg.

én nem ajánlom a ruci erőltetést, egyrészt mert felesleges, másrészt meg egész nap nyalogatják,tisztítgatják magukat és a ruhától nem tudná, ez nagy kitolás lenne szegénnyel :(

2011. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem kéne...
2011. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!