Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac utaztatás. Hogy...

Tengerimalac utaztatás. Hogy bírják?

Figyelt kérdés

Olaszba szeretnénk menni nyáron a családdal, de nem akarom itthon senkire rábízni a cocákat mert nagyanyám legutóbb is kirohasztotta a növényemet amit rábíztam.

Magammal szeretném őket vinni egy tengerimalac szállítóládába, de hogy bírják az utazást? Főleg ugye júniusba mennénk mikor meleg van nagyon. Légkondi+víz+gyümölcsöket ha kapnának kibírnának 1 napot kocsiba?

Előtte csinálnánk próbautazást, mennénk mamámhoz miskolcra, hátha hozzászoknának. Amúgy nem lennének gyakran utaztatva:)


A másik kérdésem pedig a külföldre szállítás papírjai lennének. Mennyi egy ilyen kivizsgálás és hogy zajlik?


2011. márc. 17. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:

az enyém egész jól tűrte a balatoni utazást.

volt neki kaja, víz, néha megálltunk, kiszálltunk megfuttattam :D

2011. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az enyéim is birták,kaptak dupla adag salátát,jól elvoltak,utána pedig tele hassal valami alvásfélét csináltak

a szállitóbox be volt kötve rendesen mint a gyerekülés szokott lenni


a külföldre vitelhez nem kell semmi,mivel nem repülővel mentek,és ugye határ már nincs

de az állatorvost hivd fel telefonon és kérdezd meg,hogy legyen biztos


pórázt beszerezhetsz nekik,és akkor amikor megálltok,akkor elengedheted őket azzal,nem tudnak elszökni,csak vigyázz ne nagyon legeljenek autópálya mentén

2011. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, tényleg sokat segítettetek.

Jöhetnek még válaszok:)

2011. márc. 17. 10:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Megszokni nem fogják, ők nem kutyusok, hogy megértsék az utazás lényegét.

Én júniusban nem kockáztatnám meg az utat, már elnézést, de Miskolcig vagy a Balatonra nem ugyanaz, mint Olaszország!

Nincs egy barát/barátnő, aki tudna vigyázni rájuk? Esetleg menj fel valamilyen kisállatos fórumra, sokan vállalnak önköltségi áron megőrzést!

2011. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hol laksz? Én szívesen vigyáznék rájuk :)
2011. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

második vagyok,miskolci

nekem is van 3 malackám,egy fél szoba az övéké,miskolcot irtad,1 hétre én is befogadom őket,még az elkülönitést is meg tudom oldani (most is ugy vannak,ivartalanitásra vár a kisfiú)


nem lesz bajuk ha viszed őket magaddal,de ugyis a szálláson leszel kényetelen hagyni őket,vigyél forgácsot,kaját nekik,szénát,fél kocsi velük lesz tele

hagyd egy barátnál,vagy fogadj el egy felajánlást:)

2011. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem azt írta, hogy Miskolcra megy a mamájához?
2011. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok:) Lehet tényleg az lesz, hogy odaadom addig egy hozzáértőnek a malackáimat.

Azért tettem fel amúgy a kérdést, mert sok helyen olvastam neten hogy jól bírják és megoldható a hosszú kocsi út ha tudom a jó hőmérsékletet biztosítani nekik.

Köszönöm a válaszokat, és ha valaki tud még valamit a malackák csipeltetéséről meg a kiskönyvről hogy mennyibe kerül, azt is szívesen fogadnám!:)

2011. márc. 18. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:

változó az ára


hivd fel a hozzátok legközelebbi állatorvost,megmondja neked telefonba is

2011. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem, nem lesz bajuk, de vigyázz arra, hogy mindig legyen vizük meg kajájuk. Ha elviszed őket és sétálsz velük akkor ne pórázt, hanem hámot használj, mert a hámnál kisebb az esélye, hogy kibújanak. :) A kocsiban gondolom klímázni fogsz, de akkor vigyázz, hogy nehogy megfázzanak. Szerintem vigyél valami vékony takarót amivel megtudod őket védeni a kocsiba besütő,zavaró (legalábbis nekik) napsugaraktól. Azért inkább itthon kéne hagynod óket valakinél.
2011. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!