Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csinált már valaki házilag...

Csinált már valaki házilag készített függőágyat a tengerimalacának?

Figyelt kérdés
Ma kapott a malacom ketrecet, és akarok neki csinálni függőágyat. Tippeket szeretnék, hogy hogyan készítsem el. Előre is köszönöm! :)
2011. márc. 17. 14:21
 1/8 Girls123 válasza:
Szia! Nekem majd csak most lesz tengerimalacom, de szerintem úgy csinálj, hogy egy hosszabb puha anyagot jó erősen kötözz a ketrec rácsához. De nagyon erősen kötözd oda, nehogy leessen.
2011. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Már csináltam is nekik, de sajnos nem használják, csak bebújnak alá. :(
2011. márc. 17. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:

túl magasra tetted akkor


tedd alacsonyabbra és többször tedd bele őket

2011. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is csináltam már nekik, de az enyémek se használták. Ha beleraktam őket kiugrottak. Jobban szeretnek 4 lábbal a földön járni.
2011. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Eleinte az enyém sem használta, de aztán történt valami. Így most felváltva fekszik benne és alatta.
2011. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De jó! Lehet, hogy majd ötletet merítek!!! XD
2012. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tamás Szabolcs válasza:
én úgy készítettem hogy egy erős puha anyagot kivágtam négyzet alakúra és a csúcsainál bevágtam és átfűztem egy erős madzaggal
2012. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!