Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek van dzsungáriai törpehör...

Kinek van dzsungáriai törpehörcsöge? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet. Etetéssel, tartással kapcsolatban mindent tudok.

Arra lennék kíváncsi, hogy könnyen szelídíthetőek? Volt már aranyhörcsögöm, de ő vad volt, pedig soha nem bántottam.

És hányat tartsak? Hogy érzi magát jobban?


2011. márc. 18. 15:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
illetve, ha van valami kedves, vagy vicces kis történeteitek velük kapcsolatban azokat is szívesen fogadom:)
2011. márc. 18. 15:49
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

A törpehöri magányos állat inkább!

Mi mikor vettük,mutatta az eladónő,hogy melyik nyugisabb és melyik mozgósabb.

Arra figyelj,hogy mikor ettél,mindig moss kezet,mivel nagyon rafinált állatka és megérzi rajtad az ennivaló szagát és megharaphat!

2011. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

15:51-es vagyok!

Nekünk igazából 2 van,már láthattad a kérdésemnél is a képet!

[link]

2011. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem most van a 3. hörim az első 3 évig élt a második 2 remélem a mostani is bírja egy darabig :) mindegyik harapott eddig, az első az orromból is leharapott egy darabot, nem tudom, hogy lehet szelidíteni, pedig sosem bántottam, de észre lehet venni mikor harap, mert csak pedzeget, habár van mikor bekattan és ráharap, aztán szorítja és nem engedi el... ilyen is van, de azért szeretem :) én is egyedül tartom őt.
2011. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem van 4

A két "öreget" már felnőttként kaptam, egyáltalán nem sikerült kézhez szoktatnom őket, a fiú kifejezetten vadálat :(

A kicsijeik nálam születtek,miután kinyílt a szemük "fogdosni" kezdtem őket,hihetetlen aranyosak és kezesek. Mikor megszökött az egyik akkor simán visszajött a kezembe az ágy alól :)

Tehát szerintem ha kicsit szerzel be akkor nagyon kezes állatok tudnak lenni.

ÉS egy elég.....magányos állatok, nálam a két testvér sem tűri meg egymást mióta felnőttek. Pedig egyneműek.

A fiú és a lány elég jól megvannak (veszekedés persze előfordul) de akkor számolni kell a jövevényekkel...

2011. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi, az eddigi válaszokat!:)

Első nagyon édesek a hörik:)

Én mindenképp kicsit szeretnék venni, és kézhez szoktatni. Lehet, hogy nem is állatkereskedésben veszem, mert azok általában vadak.

2011. márc. 18. 16:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy ha sokat fogdosod hozzádszoknak az enyém is ha megszökött nem aggódtam, mert tudtam ha éhes úgyis előjön, és nem fog elszaladni előlem. Ott állt és nézett rám megvárta míg odamentem és felvettem, felém jön és nem menekül. De ezen kívül ha olyanja van sajnos harap :S főleg ha vmi szagot érez a kezemen amit ő is szívesen enne :)
2011. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Hát maximum egyszer-kétszer megharap:P nagy kárt úgysem tud bennem tenni.

Mondjuk nem kellemes, már harapott meg hörcsög!

2011. márc. 18. 17:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát mint írtam nekem leharapott az orromból egy darabot, egy fél körömnyit, így az orrom hegye kissé furán néz ki :) de hát én voltam a béna, olyanközel tartottam az arcomhoz ő meg biztos bepánikolt és hammm
2011. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
persze azért a te eseted nem mindennapi, de az arcomhoz biztosan nem teszem ezek után. Vérhörcsög:D
2011. márc. 18. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!