Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörim egész este a ketrecet...

A hörim egész este a ketrecet rágja pedig van fogkoptatója amit nem rág és nemrég vettem egy óriási ketrecet. Mit tudnék még csinálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit. Az enyém is rágta és muszáj voltam akváriumot venni neki, mert nem bírtam aludni tőle.
2011. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van egy kisebb ketrece abba szoktam áttenni esténként
2011. márc. 19. 14:01
 3/9 Girls123 válasza:
Szia! Az enyém akváriumban van, és azt esténként nyalogatja. Megkérdeztük a boltban és azt mondták, hogy sóhiánya van. Vettünk neki egy ilyen rózsaszínű kört amit amúgy ketrecbe is lehet tenni, nyalogatja, de attól ugyanúgy nyalogatja, de már nagyon ritkán!
2011. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:) majd veszek
2011. márc. 19. 14:19
 5/9 Platypus ***** válasza:
Kereke van? A ketrecrágás alapvető oka, hogy nem tud mit kezdeni magával. Erre a kerék megoldás lehet.
2011. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
van egy szar műanyag abba csak mosakodik,de akkor majd átteszem a jót a ketrecbe.És köszi.Mindent megteszek annak érdekébe hogy,ne rágja a ketrecet.
2011. márc. 19. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Foglald le. Tegyél be neki wcpapír gurigát vagy natúr kartondarabot, hátha elrágicsálna rajta és nem unatkozna annyira. A höriknek való fogkoptatókhoz az enyém sem nyúl hozzá, így vettem neki kukoricakeményítő rágójátékot, azt szereti.
2011. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tele van csővel a ketrece és nemrég tettem be a kerekét de egyébként köszi
2011. márc. 19. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
nálam még a tömítést is kiszedték az akváriumból, a peremét meg rágták.. úgyhogy igazából semmit nem lehet vele tenni.
2011. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!