Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért mondják annyian, hogy a...

Miért mondják annyian, hogy a tengerimalacot kb. fél évente fürdetni kell, mikor tiszta állat?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kéne fürdetni, pláne, szakember mondta, hogy nem kell és főleg nem lehet rájuk semmiféle (még állatoknak kifejlesztett) sampont se tenni. Tiszták, ezért nekik nincs szükségük erre...De akkor mégis miért fürdetik őket ennyien, nem lesz valami bajuk a sampontól?
2011. márc. 20. 09:39
 1/3 anonim válasza:
én soha nem fürdettem és semmi baja nem lett, nem is volt. én még nem is hallottam arról hogy fürdetik, de ha így is lenne, akkor szerintem lenne kifejezetten tengerimalac sampon, vagy legalább olyan, ami pl nyúlra és malacra egyaránt használható :)
2011. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az enyéim szeretnek fürdeni

sima meleg vizben fürdenek párhavonta,sampon nélkül


hosszúszőrűek,húzza maga után a szőrt,összekoszolja

2011. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Malaca válogatja, ismerősömnek hosszúszőrűje volt, azt muszáj volt fürdetni, mert a szőre összeszedett minden sz@rt - szó szerint. A rövidszőrű persze tiszta marad.

Meg egyébként is, ha már valakira hallgatni kell, akkor az a szakember; ha szerinte nem kell, akkor nem kell és kész :)

2011. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!