Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » MultiFit tengerimalac táp...

MultiFit tengerimalac táp csipkebogyóval. Mennyire jó minőségű? Adnátok a ti cocáitoknak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem, ajánlás alapján. Érdekelne, hogy szerintetek mennyire jó minőség és mennyivel jobb mint mondjuk akár egy sima auchanos rágcsálótáp:D
2011. márc. 20. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van, és nagyon szeretik a malackáim, sokkal fényesebb a szőrük tőle!! :D:D:D:D:D:D
2011. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi van benne? Ha tele van kukoricával, szotyival meg egyéb magokkal, akkor felejtős (ahogy a többi magkeverék is!) Az a táp jó, amelyik főleg, de inkább teljes mértékben csak zöld táprudacskát tartalmaz, és lehetőleg C-vitaminos.
2011. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

van benne szárított csipkebogyó,szotyi,zöld valamit, narancssárga valamik,gyógynövények. Igen, c-vitaminos. Már nagyon ajánlgatták nekem, hogy egészséges a malackáknak, és ahogy az első válaszoló is írta, azt mondták fényesebb lett a bundájuk ettől a táptól.

Szóval, akkor kimerhetem mondani, hogy jó minőségű?:)

2011. márc. 20. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Hááát, a szotyi miatt kicsit necces (a malacok nem tudják olyan ügyesen kibontani a héjas magvakat, mint pl. a hörcsögök, így sokszor megeszik a héját is, ami felsebezheti belül a száját, de szerencsétlen esetben akár a nyelőcsövét is, megakadhat a belében stb) Valamint a narancssárga valamiről is az a gyanúm, hogy színezett száraz kenyér.

Inkább valami ilyesmit javasolnék:

[link]

[link]

2011. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó:) Lehet kiszedegetem a szotyit belőle akkor(nincs benne sok:D) most megeszik ezt, aztán veszek nekik másikat:)

Amúgy az van a zacskójára írva hogy színezék és cukor mentes:D Meg ahogy megszagoltam, olyan illata van mint a két napos friss szénának:) De ha te azt mondod, akkor váltok:)

Köszönöm!

2011. márc. 20. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én versele-laga gyártmányt adok nekik, cavia nature a neve. Abszolút malacoknak van kitalálva, nincs benne sem szotyi, sem kukorica, változatos és nem pocsékolunk, mert mindent megesznek belőle. De van egyéb versele malactáp is crispy, re-balance (túlsúlyos és öreg malacoknak), cavia pro. Ezek mind jók, vagy Vitakraft szériából az Emotion fajtájúak, jónak mondják még a JR Farm tápot is, szóval van választék.
2011. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!