Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tartsam a törpe sünim?

Hol tartsam a törpe sünim?

Figyelt kérdés
Úgy értem szabadban ketrecben vagy a szobám is megfelel neki?
2011. márc. 20. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
sünik nem szeretik a fogságot egy idő után elpusztulnának ha találtad akkor max kint egy ketrecben de kiszökik belőle szerintem inkább engedd szabadon ha vetted vagy már valaki más tartotta akkor tölle kérdezd meg
2011. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Innen tájékozódj!!!! [link]
2011. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Gondolom, ha törpesün, nem a szabadban találta, ergo nem pusztul el. Ezek a sünik direkt hobbiállatnak lettek "kitalálva".


Kedves kérdező! Google -> beírod, hogy "törpesün", biztos sok olyan oldalt kiad, amin olvashatsz erről. Ha te is a hobbiállatkára gondolsz, akkor SZERINTEM nem szabad a szabadban tartani, hiszen az állatkereskedésekben is terráriumokban élnek - bent.

2011. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Megnéztem az oldalt, amit az előttem válaszoló linkelt, a "tartás" címszó alatt le van írva. :)
2011. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És a törpe sünt ne engedje el senki,mert elpusztul a szabadban.
2011. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!