Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörény mennyit eszik?...

A vadászgörény mennyit eszik? Szombaton lett görink, de mintha alig evett volna csak pár darab száraztáp hiányzik meg egy kis zöldségkrémet evett. A csirkemellhez hozzá sem nyúlt. Nem fog éhen halni, ugye?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 20:45
 1/6 anonim válasza:

Szia!

dheogy fog, legalábbis nem egyik napról a másikra!:D

Napi egyszer elég neki enni adni,mert könnyen elhízik ha ilyen bentigöri.Én az esti órákban szoktam. Egy kis macskakonzerv, vagy csirkenyak,vagy 1 élő egér, stb.

2011. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát én is egyszer akarok neki adni,de nem tudom mennyit adjak. olyan, mintha nem is evett volna. az előző helyén szinte nem kapott egyáltalán húst úgyhogy most erre kell rászokatni. Főleg száraztápot adtak neki, így úgy csináltam,hogy raktam be kb. 10 db. száraztápot meg két kicsi csík csirkemellet (egyet főve, egyet nyersen). csak a száraztápból evett meg kb. 6 db-ot egy egész nap alatt. ez szerintem annyira kevés,hogy féltem.
2011. márc. 20. 20:55
 3/6 anonim válasza:
ne féltsd, nem hülye. Ha éhes,eszik:D Szerintem várj még pár napot,had szokja az új helyet,és majd beáll az étvágya:)
2011. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zsuzsanna25 válasza:
Új még a görid, ki kell tapasztalni, szépen húshoz szoktatni. Én fel szoktam kockázni, és a hús levét is nagyon szereti. Szárazkaja mindig van elötte, bár nem mindegyik jön be. Ismerkedjenek, szépen fog alakulni minden. Pici göri, vagy már idősebb?
2011. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 éves szóval már annyira nem kicsi. Azt olvastam,hogy a szárazkaja nem tesz jót a veséjének, ezért nem jó mindig adni neki. Viszont a fog koptatása miatt szüksége van rá így hetente egyszer javasolt adni. Na most akkor mi az igazság?
2011. márc. 25. 09:49
 6/6 anonim válasza:

:) szia! az én görényem 6 évesen került hozzám.

kicsi korátol nem ette meg a hust. pedig probálták.

csak a kitekat junior száraz eledelt.

most ugyanigy van

2011. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!