Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért lóg le az oroszlánfejű...

Miért lóg le az oroszlánfejű törpenyulam egyik füle?

Figyelt kérdés

Pénteken kaptam meg,és szombat reggel azt vettem észre,hogy az egyik füle lelóg.Mutatok róla képet:


[link]


Lehetséges,hogy lógófülű nyuszi lesz?Léci segítsetek!!!


2011. márc. 21. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy logófülű lesz, de lehet h kajla lesz.
2011. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem...És az baj,hogyha kajla?

Bocsi,hogy ennyit kérdezősködöm,csak még eléggé kezdő vagyok,és féltem a nyuszikám...:]

2011. márc. 21. 15:56
 3/10 anonim válasza:
elég valószínű, hogy az lesz. a lógófülű nyulak füle csak egy idő után "megy le", az egyik általában korábban szokott és akkor átmenetileg - pár napig csak - ilyen. de szerintem nagyon jópofák amikor még ilyenek :)
2011. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lovelyne ***** válasza:

A te nyuszid lógó és oroszlánfejű keverék!Az oroszlánfejű törpe nyuszónak kicsi felálló fülei vannak!:)Nekem is van 2, az egyik oroszlánfejű a másik lógófülű. Nagyon édes kis nyuszi!Semmi baj a füleivel!

[link] itt egy kép a nyuszimról (oroszlánfejű)

2011. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem baj ha kajla, az olyan nyuszik nagyon édesek.Nekem sima oroszlánfejűm van, de neki pici felálló fülei vannak.Az se lesz baj, hogyha logófülű lesz nagyon édes nyuszkó.Ha valamit nem tudsz kérdezz nyugodtan.
2011. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Most kicsit megnyugodtam,mert nekem is nagyon tetszik,hogy az eggyik füle lelóg^.^

Lovelyne,nagyon aranyos a törpenyuszid.=)

2011. márc. 21. 16:08
 7/10 lovelyne ***** válasza:
^^ köszönöm szépen!A tiéd is nagyon szép!
2011. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem egy oroszlánfejű törpe kosorrú a nyuszikád? oldalról milyen a fejformája, ha be van horpadva, akkor kosorrú :D

[link]

2011. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,nekem a csak azt mondták meg amikor vettem,hogy oroszlánfejű törpenyúl.dE most kiderülz,hogy lógófülű is,tehát nincs kizárva,hogy kosorrú is...

Itt van pár kép,amin oldalról van lefényképezve:


[link]


[link]



De engem nem igazán zavar,ha kosorrú lesz,nekem így jó,ahogy van :DD

2011. márc. 22. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

itt biztos meg tudják mondani a választ a kérdésedre :)

szerintem oroszlánfejű törpe kosorrú lesz..

2011. márc. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!