Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a nyulamnak?

Mi baja lehet a nyulamnak?

Figyelt kérdés

Nem iszik, és egész nap bent van és fekszik a ketrecben.Tegnap tüsszögött és folyt egy kicsit az orra.

Amióta hazajöttem suliból ezt csinálja, még ki sem akar jönni pedig a ketrec nyitva van.


2011. márc. 21. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
vidd állatorvoshoz minél előbb
2011. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lovelyne ***** válasza:
Depis szegény...és valószínűleg meg van fázva de az magától elmúlik pár nap alatt!Emiatt ne aggódj!Próbáld meg kivenni,akkor is ha ellenkezik!Simogasd sokáig,adj neki valami finomságot amit nagyon szeret!Nekem is van 2 nyuszim, néha ők is így viselkednek ha nincs időm velük foglalkozni!
2011. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
holnap megyünk,de nagyon aggaszt
2011. márc. 21. 16:53
 4/9 A kérdező kommentje:
a ketrecbe nem nyúlok be, mert azt nem szereti.Tegnap este együtt aludtunk szóval nem tudom mi baja lehet.
2011. márc. 21. 16:55
 5/9 lovelyne ***** válasza:
Egy kérdés! ha odamész a ketrechez és benyúlsz hozzá akkor is fekszik tovább?Nem reagál rá?Az enyém ilyenkor bármilyen kedvében is van felugrik és odajön a kezemhez odahajtja a fejecskéjét h simogassam!Fel tud kelni egyáltalán?Mert ha nem akkor tényleg nagy a baj!
2011. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
feltud kelni most eszik.próbáltam benyúlni a ketrecbe, de egyből védte, szóval mindig ezt csinálja.Na most végre kijött.
2011. márc. 21. 16:57
 7/9 lovelyne ***** válasza:
Én azért benyúlnék, h lássam h reagál...ha nem csinál semmit akkor az már baj...
2011. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lovelyne ***** válasza:
Ha eszik akkor nincs gond!^^ Az a leborzasztóbb amikor már a kaját sem fogadja el...Egyszerűen csak rossz passzban van!Gondolom nem élvezi, h nem kap rendesen levegőt.Te is lehangolt vagy ha megfázol, a nyuszi is!:)3 hete volt beteg az enyém 2 nap alatt rendbe jött neki is folyt az orra és tüsszögött.
2011. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is beteg vagyok, szóval átérzem.most kint van de semmi baja, eszi a füzetem:)
2011. márc. 21. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!