Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy hörcsög?

Mennyibe kerül egy hörcsög?

Figyelt kérdés
Szeretnék beruházni egy hörcsögre. De érdekelne, hogy mennyibe kerül a ketrec, vagy az akvárium, a játékok(a kerék, a mérleghinta) és a kis ház?? Akkor a forgács is, meg a kaja. Mindenhol mást látni. Egy átlagot tudna valaki írni?? Fontos lenne barátnőmnek kéne. Nagyon szeretne léccikee!! Köszönöm
2011. márc. 21. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 5000-8000 Ft-ból kijön minden jó cucc neki!

Sok szerencsét hozzá!:-)

2011. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm.:) Már alig várom, hogy lássam az arcát, mikor megkapja. Köszönöm!
2011. márc. 21. 19:38
 3/13 anonim ***** válasza:

de kedves vagy:)

És mikor kapja meg, és ilyen hörcsögöt veszel? Én a dzsungáriai törpehörcsögöt javaslom

2011. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ill milyen?
2011. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bő egy hónap múlva lesz 17 és arra szeretném neki. Rengeteget rágta a fülemet, most a szüleinek rágja, és arra gondoltunk, hogy együtt megvesszük neki. Én is a törpehörcsögbe gondolkodok. Már a múltkor találtam egy boltot, ahol lehet kapni, de nagyon nem néztem körül, mert kutyának mentem venni kaját, és siettem... De majd lassan benézek megint.:))
2011. márc. 21. 19:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak egy tipp, az aranyhörcsöggel jobban lehet foglalkozni!:) Legalább is nekem a törpehörim vadabb volt mint az arany, és sok mindenkitől hallottam már ezt.


Ha akváriumot választasz és teszel bele házat vagy mókuskereket, arra vigyázz, hogy vagy legyen magas a fala, vagy legyen rajta valamilyen lyukacsos tető mert simán kimászik! :D

2011. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét a kishörcsöghöz, nagyon tünemények én már négyet neveltem fel eddig. :)
2011. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és nem fog 5000 forintba kerülni, a kishörcsög eleve nem több egy ezresnél (legalábbis nálunk) a táp is vagy 400 ft, a forgács olyan 200-300 tál meg ilyenek szintén olcsó. Egyedül a ketrec ára dobhatja meg a számlát, ha ilyen hiper-szupert veszel.
2011. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Dzsungáriai törpehörcsögöt vegyél --> google képek

ez a világ legaranyosabb hörije :) nekem volt egy fiú és egy lány hát mit ne mondjak enyhén megindult a szaporulat és 2kalickám volt: fiúbanda, lánybanda :) ha jól emlékszem 32volt összesen :) mindig megtartottunk 4t :) a többit eladtuk az állatkereskedésben 500FT-ért :) egész jó kis haszon :)

2011. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fiúbanda, lánybanda, ez aranyos már el is képzeltem őket. :)
2011. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!