Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörik együtt...

Dzsungáriai törpehörik együtt tartása lehetséges ha egy alomból vannak (azaz testvérek) és mind a 2 lány?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 19:07
 1/8 anonim válasza:
40%
Tudtommal a nőstények nem balhéznak ha együtt vannak, csak a hímek:)
2011. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után mind1 hogy testvérek-e hiszem a tesók közösülhetnek is.És a hörcsögöket egyedül kell tartani!!
2011. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom h a tesók is közösülhetnek csak azért írtam h ha tesók mert akk születésük óta együtt vannak.

2011. márc. 22. 19:19
 4/8 Platypus ***** válasza:
Nagyon ritkán elvannak együtt. De általában csúnya balhé lesz a vége, állandó cirkusz és sebesülések. Csak akkor vállalj be 2 hörcsögöt, ha van lehetőséged külön tenni őket, ha vége a békességnek. A lányok se bírják egymást jobban, mint a fiúk. A hörcsögök magányos állatok, egyedül érzik magukat a legjobban.
2011. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a miénk 2 hét alatt kinyírta a tesóját... :S Most viszont tök boldog. :D
2011. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy fiú és egy lány hörim van együtt már lassan fél éve. Eleinte "morogtak" egymásra, de utána valószinű megszerették egymást mert mindent együtt csinálnak. Egymásba gabalyodva alszanak el, együtt esznek, együtt futnak a kerékben :) Nagyon édesek együtt :)

Egyébként 2lányt akartunk együtt tartani, de akitől vettük a 2. hörit, vmit nagyon elnéztek, mert 1hónap múlva kiderült hogy fiú :D Folyton szexelni akar a lányhörimmel, aki nem hagyja magát. Jókat szoktam rajzuk nevetni :D

2011. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*elnézett
2011. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ismerősömnek volt két lány törpehörije(tesók)és nagyon sokat verekedtek, míg egyikük meg nem halt:(
2011. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!