Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ezek a höri...

Szerintetek ezek a höri tenyészetek megbízhatóak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 24. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok,hogy az első az megbízható,mivel nekem is onnan van a hörcsim.:D
2011. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első és a harmadik a szimpi,de inkább a harmadik.Nekem is van 2 hörim ma vettem 1000-ért a kettőt.szelídek és nagyon aranyosak.
2011. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ja és az Aurorát kihagytam..

[link]

2011. márc. 24. 20:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első a legszimpatikusabb, habár nem igazán vagyok oda a hibridekért, és ezek mind nagyon ráfekszenek, mint ahogy mostanában kb. minden törpehörcsög tenyésztő... (persze ez csak az én véleményem). Az Aurórás ír érdekes dolgokat... nem hiszem, hogy nagyon otthon lenne a genetikában.
2011. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első még szimpatikus is.


A második no comment kategória. Egyensúlyzavaros kölyköket akar eladni. Na szép. Még ha ajándékozni akarná, de nem úgy tűnik, mintha zavarná, hogy "selejtes" állatokat árul.

2011. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a walhallából van a hörcsögöm és csak ajánlani tudom. A tenyésztő nagyon segítőkész és a hörcsögei is egészségesek és sokat törődik velük. Megéri tőle venni!:)
2011. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hali! Ez a blackpig egy vicc. Nézzétek meg a lány fejét. És a szobája? Basszus nagyon gáz. Ez így él? A franc se menne be oda.
2011. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Na benéztem a hármaskának a honlapjára is.

Ezt írja : E-mail esetén ezekre válaszolj léccíves

Na nekem ennyi elég volt, szépen, jól magyarul. Közben megnéztem az Auróra honlapját is. Anyám magyar tanár, biztos a kardjába dőlne, ha ezt a lapot javítania kellene.

2011. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Mind a négy tenyészetet ismerem, egyik ismerős, vagyis úgymond gazdi mutatta meg hogy közszemlére lettünk téve (ebből levonható hogy az egyik az én honlapom lenne). A többség fiatal tenyésztő, ezért kérlek ne várja el mindenki a tökéletes helyesírást. Gondolom 14-16éves korban senkinek se volt szuper helyesírása.


De ők honlapot is csináltak és felvállaják ezt. Más az hogy még én se vagyok túl jó véleménnyel minden tenyészetről.

Tehát attól még hogy olyan a helyesírása még megbízható lehet, ugyanis ha állatkeriben vásárolsz akkor nem tudod egészséges állatot kapsz e, kezeset e...


A második tenyésztő felvállalja hogy bajuk van a höriknek de ugye különleges színűek (ugyan a legtöbb ember nem szeret selejtes dologról megmondani az igazat, mert alapjáraton a legtöbb ember ilyen természetű magyarban... sokkal találkozunk, tehát tisztelni kellene hogy nem hallgatja el a dolgot).

A harmadik tenyésztő fiatal szerintem a feladathoz, lelkes, de nem mondanám megbízhatónak, az első tenyésztő honlapja egy kiforrott lap, próbál maximális információt nyújtani. Aurórát viszont csak ajánlani tudom. Elég hosszú ideje csinálja a tenyészetet szerintem, és mindenki követ el hibákat.

2011. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, ha az Auróra olyan régóta tenyészt, akkor miért nem tudja pl. hogy 2 mandarint, vagy 2 tarkát nem nagyon kéne pároztatni? Én nem vagyok tenyésztő, (egyikőjüket sem ismerem) de még én is tudom...
2011. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!