Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Összes felszerelésben mennyibe...

Összes felszerelésben mennyibe kerül 1 tengerimalac?

Figyelt kérdés
Linkelnétek be ketreces képeket, melyik a legjobb és a legmegfelelőbb a számára:) Köszi.
2011. márc. 27. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

hát az én malacom, mindennel(ketreccel, kajával) együtt olyan 15-16 ezer forint volt. 11ezer a ketrec, a malacot 2ezerért vettem, a kaja+forgács is vagy 2ezer. ilyen ketrecem van, szerintem ez a legjobb:

[link] FERPLAST márkájú

2011. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Házilag is lehet szép kecókat csinálni.Így megspórolsz kb. vagy 8 ezer forintot.Az enyém házilag készítettben van.A malac egy ezres, a kajáját én a rossmannban veszem egy kiló 365Ft, kell egy önitató ami olyan 800-1000 Ft(Fél literes), kajának tál(kikben vettem 200Ft volt szép fémtál), forgács ingyen van jelenleg, de 120Ft a kisállatkereskedésben az 5L, a szénát ami a fő!! tápláléka jobb megvenni egy kis kockabálával(erkélyen van panelben lakom) mert az többszáz liter és 500Ft a bolti meg 5 L és 300 Ft vagy több.Búvóhely olyan 600-1000 Ft aboltban(ez is házilag van nekem megcsinálva).Szóval nekem összeségében:Szóval nekem összeségében olyan 2800 Ft-ba került.
2011. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem egy kisebb terráriumban voltak, a faforgácsot kaptuk egy szomszédtól(jó ha van asztalos ismerősöd.:)) amúgy meg kintről gazt adtunk nekik(nem mindent) meg zöldséget, uborkahajat, répa, meg ilyesmik. így ingyen volt a kajájuk. bármit bevágtak. amúgy a tengerimalacot meg kaptuk rokontól, igy nekünk ez nem került semmibe.:)
2011. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és még vmi... szerintem egyedül nem jó tartani ilyet, 2kell legalább, hogy ne érezze magát egyedül... nekünk 2 volt, miután elpusztult az egyik, utána elpusztult a magányban a másik is... =/
2011. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!