Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a macska el tudja...

Szerintetek a macska el tudja kapni a patkányokat? Nem mennek neki a macskának?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 17:35
 1/5 DannyZuko ***** válasza:
Ha neki is mennek a macseknak, egy valamire való macska kitekeri a nyakát a patkánynak. Nagyapám macskája (igaz bruce lee edzője volt a cica) :) simán fogdozta őket.
2011. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a macskát félteném tőlük. Viszont a vadászgörény tuti elkapja őket, főleg ha párban vannak!
2011. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy "kemény" falusi macseknak nem gond megfogni. De pl. az én kis "puhány" néha kijárós cicámat félteném, ő nem hiszem, hogy elbírna vele. :D De szerencsére errefele nincsenek patik. :)
2011. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nálunk most eléggé elszaporodtak,és már nem nagyon tudunk mit kitalálni ellenük.legutóbb mérget rakott le egy rágcsálóirtó,de nem tudom ez mennyire lesz hatásos.
2011. márc. 28. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Amelyik macska nem bír el egy patkánnyal, az meg is érdemli.. Eddigi macskáim lazán lenyomták a patkányokat, de a vadászgörény vagy egy tacskó is adja...
2011. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!