Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom a szemét...

A tengerimalacom a szemét szűken tartja nyitva. Lehet hogy beteg?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre egy órája kb, nem mindig ilyen szűk most se, pl ha hangokat hall felnéz, meg most is eszi a répát amit betettem neki. Lehet valami baja vagy csak álmos?:S

Az a baj hogy 3 orvost néztem meg a közelbe, és mindegyik 5től rendel, vagy ma nincs nyitva.

Segítsetek kérlek:(


2011. márc. 29. 09:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy egy hete van nálam, ezért aggódok ennyire, mert még nem ismerem a viselkedését, meg eddig polcon volt a terráriuma, ott nem tudtam annyira megfigyelni, itt meg mostmár az asztalomon szem előtt van.
2011. márc. 29. 09:41
 2/12 anonim ***** válasza:

a tengerimalac ketrecbe való,nem terráriumba...


vedd ki,tedd egy törölközőre,pokrócra,had szaladgáljon...

elég élénk?


enyéim is szoktak félig nyitott szemmel hasrafekve elnyúlni...párom legutóbb ijedten piszkálta őket,hogy el fognak pusztulni...erre a malackáim pislogtak hogy ki nem hagyja őket aludni tele hassal...

2011. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi baja,de ha huzatos helyen van akkor lehet hogy csak begyulladt a szeme.Ha majd elviszed állatorvoshoz és tényleg be van gyulladva a szeme akkor biztos valami szemcseppet fog rá adni.
2011. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem süt a nap a szemébe? :)
2011. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jelentem akkorát ásított hogy azthittem keresztbe lenyel:DD A hasamat fogtam a röhögéstől...Ezek szerint csak álmos ugye?:D

Nincs se huzatos helyen, a nap se süt a szemébe:) Még mosakodott is az előbb...akkor nincs baja ugye?

Azért biztos ami fix alapon elviszem orvoshoz délután, úgyis megakartam nézetni:)

2011. márc. 29. 10:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Álmos a kis édes :D
2011. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet belement valami a szemébe(forgács, por, szőr stb.).Az enyém akkor szokott hunyorogni vagy ha belesüt a szemébe reggel a nap.
2011. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nap bocsánat.
2011. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egyfolytában szűken van a szeme akkor biztos valami baja van a szemének. De attól még lehet álmos is. A te szemed is begyulladhat és amellé még álmos is lehetsz, nem?
2011. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltam vele dokinál, azt mondta semmi baja, egészséges mint a makk:)
2011. márc. 29. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!