Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nyuszinevek vannal?...

Milyen nyuszinevek vannal? (Részletek alul) ______

Figyelt kérdés
Már sokszor volt nyuszim,de mindig azon gonolkozok,hogy milyen nevet adjak neki.Most az szeretném kérni tőletek,hogy írjatok nyúlneveket.Köszyy
2011. márc. 29. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Leko-nyul.
2011. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de fiu vagy lány?

az enyém Tapsi Hapsi volt:)

de vannak ari nevek pl.Csupafül,káposzta,Vacak,Szuszi,Füli,

na szóval nemtudom,fontos a viselkedése,félénk,bátor,szelíd,virgonc stb,a foltjai,vagy éppen Havaska,mert hófehér,lány vagy fiú,lógó fülű,vagy átlagos ,mennyit eszik mik a kedvenc kajái,nagyon sok mindentől függ a neve:)

vagy éppen egy kedvenc mesefilm,hőse:)

2011. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Apacs, Arany, Aranyos, Arika, Ábránd, Ánizs,Áfonya,Árnyaska,Árvácska, Ágasbogas,Bogyó,Bogyka,Bogyi, Bogyózóka, Bolyhi, Bolyhos,Bajnok, Bolondos, Béke,Binky, Blinky, Béka, Butuska, Baby Bunny,Bodza, Boldog, Berkenye, Berek,Bubó, Bubi, Bolyhos, Bundi,Bunda, Bajusz, Bóbita, Bicebóca, Bajusz, Bajuszka, Bumi, Bimike,Cuki,Cukor,Cukorka,Cinege,Cuki,


Csillámka, Csalafinta, Csalafánk, Csupafül,


Deli,Dagi,Duracell, Dinka, Dinamit, Délibáb,Dongó,


Eperke,Epres,Ezerjófű,


Falatka, Fánkocska,Fánki,Fáni, Felleg, Füleske,Füllencs, Fülő,Füli, Fodor, Fondor, Furi, Furfang, Füles


Gray,Grimasz, Gumi,Gombóc, Gömböc, Gömbi, Gugli,


Gyöngy, Gyönyörű, Gyémánt,


Hópihe,Havaska, Havas, Hómancs,Hófül, Hóka,Huncutka


Ibi, Izgága, Izompacsirta, Indián, Inka, Írisz,


Jópofi,Jóvicc,Jojó, Jódli,Juhocska, Jogobella


Krampusz, Kellemes, Kicsi, Kukori, Kedves, Kocka, Kockásfül,Kivi Kukó, Kiki, Kakaó, Kávé, Káposzta


, Lompos, Lopó, Liliom, Lilló,


Marcipán, Majonéz, Mancs , Majomka, Méz, Mézengúz,Málna, Mogyi, Mogyoró, Móka, Mókamiki, Micur,Muszmusz, Muszka,Musz,Momóka, Mimó, Mignon, Méla, Márványka


Nyuszifül, Nyuszó, Nyuszka, Nyuszóka,


Otelló,Ostya


, Öröm, Örvendő, Őszike, Őszapó, Őszanyó,


Pamela,Pille,Puding, Pudli, Paca,Pamacs, Pihe, Pelyhes,Pici, Poci,,Pindurka,Pinduri, Pöttöm,Pötymegke,Pötyi,Pami, Pamó, Pacsuli, Pampúria, Pegi, Polett, Pedigree


Répa, Retek, Rudi, Rokokó, Rongyi, Rocky, Rossz, Rupi, Rongyocska,Roni, Ropi


Saks,Smafu, Simu, Sumi,Suba, Subi, Sirokkó, Sugallat, Sál, Sóska, Samó, Saláta, Salika, Sali, Suci, Susi


Szilveszter, Szélvész, Szende, Szuszi, Szuri, Sziszó,Szürke, Szürkécske, Sziromka, Szurok, Szami


Tutyi, Tündér, Tajga, Tulipán, Tapsi, Tapsifüles, Tappancs, Topi, Topmancs, Tapmancs, Tipi-topi,Tapi


Ugrancs, Ugrifüles, Ugró, Ugri, Ugribugri, Uborka, Usgyi


Vicc, Vicces,Virgonc, Vidor, Vackor, Vattacukor, Vacak, Vucli,

2011. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát jah én is ezeket láttam csak gondoltam nem másolom be mert túl hosszú:)
2011. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én nőstény nyuszim Molly
2011. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az enyem Guszti
2011. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, két nyuszim lett,mindkettő fiú,és az egyiket szendének,a másikat hapcinak neveztem el!
2011. ápr. 20. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!