Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik hörcsögfélét javasolját...

Melyik hörcsögfélét javasoljátok inkább? a törpehörit vagy az aranyhörit?

Figyelt kérdés
nekem most amugy van törpehörim de szeretnék egy aranyhörit(miután meghalt a törpehörim )csak nem tudom ,hogy érdemes -e venni egy aranyhörit mert ha jól tudom akkor az nagyobb is!de megérné??
2011. márc. 29. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

az aranyhörik nyagyobbak és könnyebben lehet kezessé tenni de nekik óriási hely kell egy példánynak min.:50 x 45 x 30 as kellene

4 évig is élhet....

2011. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a plüss hörit, az a legpraktikusabb
2011. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!amugy nekem régen volt egy tengerimalcom és annak megmaradt a ketrece!ha lenne aranyhörim annak jó lenne?a nagysága bitos jó lenne neki csak a rácsok ami nem biztos!de végülis meg lehet oldani azt is(amugy a rácsok rajta vizszintesek)
2011. márc. 29. 15:54
 4/7 anonim válasza:
Nekem van törpehörcsögöm fajtája dzsungáriai. Iszonyat édes nem igényel sok törődést de ha törpe hörit veszel ne számíts rá h egy olyan kis állatod lesz amelyiket símogathatod meg játhatsz vele mert mivel nagyon kicsi ezért félősebb és sose lesz kezes! Az arany höri nagyobb de szerintem ő is harapósabb. Én most törpenyulat fogok venni mert nagyon nyugis állat és isonyat aranyos. :)
2011. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem köszi a tippet:)
2011. márc. 29. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
pearl törpehöri...a legszebb! :)
2011. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

értem értem:)

de akkor a aranyhöri inkább vagy a törpehöri?? :)

2011. márc. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!