Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? (tengetimalacok)

Mit tegyek? (tengetimalacok)

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt aki kínozza a tengerimalacait szó szerint.... :(

lelocsolja vizzel, kefujja őket parfümmel , nem ad nekik vizet nem kapnak mást csak magot azaz szééénááát seeem, fel rakja őket a falra hogy tudjanak mászi, rájuk lépett többször, kilógyatja őket a hátsó lábukkal fogva az ablakon és a hátán fogja meg a szőrénél ,berakj őket a ruhásszekrényébe őket aztá elfelejti és kiszedi őket 2 óra után, a körmeik és a fogaik annyira hosszúak hogy alig bírnak mozogni ill. enni, nincs házuk amibe visszahúzódhatnának, egy 30x15x30 -as terráriumban tartja őket .... egyszóval rémes

már mondtam neki hogy ez nincsen rendben de azt hiszi hogy minden jó... vagy valami ijesmi...

nekem is vannak cocáim , és nekik én vágom a körmüket és felajánlottam neki de nem fogadta el azt ondta hogy nem kell nekik vágni....


2011. márc. 29. 19:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
jelentsd fel a rendőrségen állatkínzásért...hameg ezt nemakarod pofozd fel de úgy istenesen
2011. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

ird meg privátban a nevét cimét ha te nem akarod jelenteni állatkinzásért


ide nem irhatod ki szerintem

2011. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
jelentsd fel azonnal! hol lakik a lány? esküzöm oda megyek, szét rugom a pic**áját.
2011. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
vágd orrba! hülye k...a!
2011. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

hány éves amúgy a lány? gyanítom,h. 18 alatti... ez esetben a szüleinek is szólhatnál, ha azok normálisabbak..

de egyébként miért csinálja ezt? azt hiszi,h. nem is árt vele a malacoknak?

2011. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

11 éves

a szülei se jobbak nem foglalkoznak vale de akkoris

adtam neki egyszer egy 60x50 -es ketrecet erre 2 hétig laktak benne ezután rájött hogy néhány szem forgács kihullik majd levitte a kukába... :P

2011. márc. 29. 19:49
 7/32 anonim ***** válasza:

ostoba lány... én is kb annyi idősen kaptam malacokat, féltettem őket, eszembe sem jutott volna ilyeneket csinálni.

rá kéne venni őt,h. ajándékozza el őket, vagy tényleg vigyázzon rájuk.

2011. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

eléggé nehéz rábeszélni őt...

nagyon makacs...

már mindtam neki hogy oda adhatja nekm őket ha azt hiszi hogy ...

most mejd megyek körmöt vágni hétvégén...

2011. márc. 29. 19:57
 9/32 A kérdező kommentje:
azt megtehetem hogy valahogy ellopom őket????
2011. márc. 29. 20:49
 10/32 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg a csajszi szüleit és mondd el nekik, hogy a malacok kezdődő, ritka fertőző betegségben szenvednek, drága a kezelés, és a lányuk is elkaphatja -de ha odaadják neked őket, te kikezelteted a betegséget, mert imádod a malikat- ha meg a kezelés után kérnék őket, mondd hogy ez kiújulhat időről időre...persze ehhez ismerni kell a szülőket is, pl. hogy dühükben nem dobják ki őket az ablakon, ilyesmi..

Vagy ha a pénztárcád bírja, felajánlhatnál x összeget is.

Sok sikert, remélem nálad lesznek a végén.

2011. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!