Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degut egyedül tartani? Vélemény?

Degut egyedül tartani? Vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az állatokat, sajnos nemrég pusztult el a hörcsögöm. :( Nagyon sajnáltam szegényt, de most szeretnék egy kisállatot, mert hiányzik az, hogy van egy állatkám, hogy foglalkozhatok vele, etethetem, tisztíthatom a helyét.A deguk már régóta tetszenek, megfordult a fejemben hogy vegyek egy ilyen kis mókamestert. :) Csak én egy darab degut szeretnék, hallottam hogy depressziós lesz, de ez akkor is igaz ha én állandóan nyüstölöm? Vagy inkább maradjak a hörcsögnél?

Köszönöm a válaszokat!

15L


2011. márc. 31. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem párban vannak, egyedül unatkozott.:)
2011. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha én foglalkozok vele akkor is untkozni fog?
2011. márc. 31. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül volt. Csak unatkozott és a nap 24 órájában hangosan rágta a faházikót ami bevolt téve neki. Nem volt egy kezes bárány már 2 éves volt amikor kaptam. Semmi baj nem volt vele, csak egy idő után már meguntam hogy mekkora piszkot csinál, meg időm is egyre kevesebb lett, találtam egy nagyon jó gazdát neki és a mai napig is él és virul :)
2011. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16:09-es vagyok

Szóval elvan egyedül is. De miért nem veszel 2-t? 500 Forint körül van darabja a deguknak :)

2011. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
itt nálunk a kisállatkereskedésben 1500 egy darab...:/ tenyészet meg itt sztem nem igen lehet...:S vagy ha van is nem tudok róla. :S
2011. márc. 31. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is működik, csak sokat kell vele foglalkozni :)
2011. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, erre voltam én kiváncsi. :)
2011. márc. 31. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!