Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörinek jó lenne a...

Az aranyhörinek jó lenne a tengeribalacketrec?

Figyelt kérdés
valami ilyesmi az enyém(a mérete bizti jó): [link] volt tengerimalacom! vizszintes rácsozású és azt meglehet csinálni h ne férjen ki rajta egy höri!akkor jó lenne?ugyanugy kell kinyiti is mint a képen!
2011. ápr. 1. 14:46
 1/10 A kérdező kommentje:
tengerimalacot akartam irni :D
2011. ápr. 1. 14:48
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha meg tudod oldani, hogy ne férjen ki rajta, akkor jó.
2011. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem!mert szerintem meg oldanám:)!amuyg meg tudtad bézni a képet?mert én rákattintotam nem jött ki és kimásolvase jött be! ha a fenti link nem jó nézzétek meg ezt(ugyanaz) : [link]
2011. ápr. 1. 14:50
 4/10 anonim ***** válasza:
A ketrec hörcsögnek is tökéletes, de tényleg csak akkor, ha van olyan sűrű a rácsozása, hogy nem tud rajta kiférni, kimászni.
2011. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

vizszintes és kiférne rajta!de valami dróttal meglehet csinálni ugy hogy függólegesen csiálunk rá ilyen bigyót és nem tudna kijönni!akkor jó lenne?csak mert az ajtója is elég nagy:)

habár azt is eglehetne szerintem oldani

2011. ápr. 1. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha függőlegesen dróttal tudsz rá még rácsozást csinálni, akkor tökéletes lenne! Biztos meg lehet oldani, ha elég ügyes vagy.
2011. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem!kaptok zöld kezeket:)és kösz a tanácsokat!
2011. ápr. 1. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megtudod oldani, hogy ne bújjon ki, még örülni is fog a nagy ketrecnek!
2011. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó.Tegyél rá kivülről műanyag szúnyoghálót.Így nem tud kibújni és a forgács sem pereg a szőnyegre.Örülhet majd a nagy térnek a kis hörcsögöd.
2011. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket.kaptok érte zöld kezet :D .

nektek is vannak jó ötlteitek :)

2011. ápr. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!