Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan beszéljem rá anyukám h...

Hogyan beszéljem rá anyukám h kaphassak egy patit?

Figyelt kérdés

anyukám nem engedi mer azt mondja h elég állatom van ...

meg azt h patkány nem jön a házba... prdig tudja h nem fertőző betegséget terjesztenek ... stb,


2011. ápr. 2. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálam a totális passzivitás volt a nyerő:

kijelentettem, hogy nem fogok se iskolába menni, se hozzájuk szólni, sem tanulni, sem segíteni sem semmi.

Nem érdekel, ha megvernek, ha szétverik a fejem, akkor sem engedek. xD


Ennek általában az lett a vége pár nap után, hogy kaptam pár sistergőst, de belátták, hogy ezzel nem mennek semmire, így jutottam el Olaszországba. xD


Patkány esetében nem tudom, hogy működne-e. :-/

2011. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy egy jó veréssel betörtél volna te is.
2011. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Kaptam, orrom betört, de én nem. :)

Kínozni meg nem kínoztak azért.

2011. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi,de ennek pont az elenkezőjét tudom tanácsolni.Én például úgy kaptam egy kiskutyát,hogy sokat segítettem nekik,mindig a kedvükben jártam,jól tanultam...és közben mindig a kutyákról beszéltem nekik.Ahogy szobajöttek az állatok(ami nálunk negyon gyakori,mert állatbolondvagyok és nem tudok másról nagyon beszélgetni velük)én mindik a kutyáról kezdtem beszélni és mondogattam,hogy:milyen jó annak akinek van kutyája.

Remélem sokat tudtam segíteni,de a többiről már te döntesz,hogy a tanácsok közül melyiket fogadod meg!!

Sok szerencsét,remélem sikerülni fog!!

2011. ápr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Patit???? Nekem van egy csomó az arcomon, hátamon, gyere szívesen adok ha kell!!! XDDDDD


Na jó komolyra fordítva a szót, mondd azt hogy ha lenne állatod akkor őt nyüstölnéd nem pedig a szüleidet :)


Esetleg megkereshetnéd azt a videót az rtl klubról vagy a tv2 oldaláról ami tegnap volt a hírekben: van külföldön egy nő aki beteg (görcsös rohamai vannak) és van egy patkánya ami mindig a nyakában van és előre jelzi neki (szép nagy szürke "egerecske" volt nagy gomb szemekkel, és volt rajta mini póráz is :)))) szerintem azzal igazán meggyőzhetnéd őket, nagyon szép bundája volt :))) És kedves pofija....tudod a szülőknek a patkány szóról más jut eszükbe...

2011. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kaptam, orrom betört, de én nem. :)

Kínozni meg nem kínoztak azért.


Hát akkor gratulálok. :D

2011. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál hogy ne patit?Ha nem valami mást?

[link]

2011. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jujj én elképzelni se tudok egy patkányt mint káziállatot.

Legyen dzsungáriai törpehörid, az aranyos, tiszta és kicsi :D

2011. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi törpehörim van 2

meg cocám is 2

meg akváriumom

2011. ápr. 2. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy mindig beállítok valami új állattal, van akváriumom, hörcsögöm, kutyáim macskám, madaraim, skorpióm, ha szerzek valami újat már fel se tűnik...:))
2011. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!