Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány témában segítsen valaki!?

Patkány témában segítsen valaki!?

Figyelt kérdés
Patkány vásárlásra adom a fejemet :) mindenhol utána néztem, kb.mekkora ketrec kell kb stb. ám egy dolgot nem találtam. Hogy mennyi idős korban kell megvenni a patkányt,és hol a legalkalmasabb, pl állatkereskedés vagy nem tudom h van-e külön patkánytenyésztő... kérlek segítsetek!
2011. ápr. 2. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kis rágcsálókat, minél fiatalabban vegyél! Nekem törpehörim van 4 hetesen vettem anno... Kis állatkereskedésben is vehetsz, de vannak külön tenyésztők is..Neten találsz esetleg, vagy hírdetésekben
2011. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabb legyen, de azért ne vedd el az anyja mellől nagyon hamar. Kisállatkereskedésben bátran vehetsz.
2011. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leghamarabb 4 hetesen szabad elhozni. Ha tudsz, akkor inkább tenyésztőtől vegyél, akkor tuti szelíd lesz, nem sokszorosan beltenyésztett, és kisebb eséllyel lesz beteg. :)
2011. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm mindhármótok válaszát, sokat segítettetek :)
2011. ápr. 2. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kb 2 hónaposan vettem őket, de hozzámszoktak hamar, és rendesek voltak, nem haraptak. Lehetett őket fogdosni, rakosgatni. Két lány volt, egy szürke és egy fehér.


Sokkal régebben volt 1db hím patkányom is, őt egyedül tartottam, ő nagyon agresszív volt, nem is mertem már benyúlni a ketrecébe, csak kanállal, és ráharapott a kanálra is akkorát, hogy ajj. Néha kiengedtem azért sétálni, de csak kinyitottam a ketrecét és jó messzire mentem tőle, ekkor kijött, sétált 1 órát és visszament a helyére, okos volt :)

2011. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!