Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez megfelel egy patkánynak?

Ez megfelel egy patkánynak?

Figyelt kérdés
Ez a ketrec: [link] + egy függőágy, etető,itató,házikó,búvóhely... itt a "megfelel" alatt pontosabban a méretére célzok hogy elég-e ez egy patkánynak a napi mozgási lehetőség mellett, amíg nem vagyok itthon....
2011. ápr. 2. 18:16
 1/6 A kérdező kommentje:
amit kifelejtettem az az, hogy olyat olvastam egy oldalon, hogy a patkánynak nem jó ha ilyen rácsos a lépcső ez igaz?? vagy megfelel a rácsos lépcső a patesznak?
2011. ápr. 2. 18:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megfelel. Én 2 patkányt tartottam egy ilyenben. A függőágyat nagyon szeretik, ha már felfogták, hogy mire jó, viszont sokszor benne végzik a dolgukat, és ezért mosni kell időnként, mert büdösödik.


Nagyon sok hasznos infót találsz itt: www.ratmania.hu

Viszont óva intelek, ne regisztrálj a fórumra! A saját érdekedben...

2011. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm,nem értem az utalásodat a fórumra vonatkozóan, de köszi szépen a jó tanácsodat:)
2011. ápr. 2. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen :) Sok sikert a patikkal :)
2011. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!!

én inkább a www.rodentologia.hu - t javasolnám ott sokkal rendesebbek :) :)

tökéletes a patkánynak bár tényleg nem árt bevonni a rácsokat mert kialakulhat fekély a lábán (nálam pl. műanyaggal van bevonva) meg azért mert úgyis összepisilják a rácsot és akkor rozsdásodik :) :)

2011. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, tökéletes. Ha van elég "puha", nem göröngyös talaj, ház, bújócső, miegymás, akkor nem lesz baj. Azért szokták mondani, hogy nem jó a rácsos polc, mert ha csak azon tud mászkálni a pati, akkor előfordulhat, hogy talpfekélye lesz.


(egyébként nem tudom, mi baja az előzőnek a ratmaniával, én fönt vagyok ott is, és nem ért eddig semmi negatív tapasztalat... mindegy, akár regisztrálsz, akár nem, végigolvasni a patkányológia topikot érdemes, sok kérdésre választ kaphatsz)

2011. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!