Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kivihetem nyáron a nyuszimat...

Kivihetem nyáron a nyuszimat a Margit-szigetre?

Figyelt kérdés
Hogy amíg mi ott üldögélünk a fűben, hadd ugráljon meg legelésszen. Pórázon. Oltva van!
2011. ápr. 4. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, én is szoktam sétáltatni.
2011. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
szerintem szabály nem tiltja, bár nem tudom...de az tuti hogy ovisok és kamasz lányok betámadják a szeretetükkel, amitől megijed.vagy egy arra mászkáló kutya érdeklődését kelti fel...PÓRÁZT MINDENKÉPP,hogy ha megijed,akkor se tudjon "elmenekülni"!
2011. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Abszolút pórázbiztosnak kell lennie, az én nyuszim 20 percre van kalibrálva, úgy kell intéznem, hogy a 20. percben már éppen hazaérjünk, különben nagyon kiborul. Tényleg olyan, mint egy atomóra, az első 19 percben élvezi, ugrál, rágcsál, lefekszik, felveszi az "elégedett-vagyok-pózt", de a huszadik percben mintha halálra rémítené valaki, elkezd menekülni, kibújni a hámból. Mióta erre rájöttem (kb. három séta után), azóta úgy csináljuk, hogy lemegyünk sétálni, 15 perc séta, és utána indulás haza. Így imádja, jókedvű, utána otthon mintha kicserélték volna, pattog, jön-megy. Szeret sétálni.
2011. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

természetesen csak pórázzal!

az mondjuk nem jutott eszembe, hogy a kutyák esetleg gondot okozhatnak, de majd keresünk egy olyan helyet akkor, ahol nem nagyon van kutya, meg gyerek se, vannak azért kevésbé forgalmas helyek a szigeten is, még hétvégén is

2011. ápr. 4. 11:27
 5/12 Platypus ***** válasza:
A kullancsokra vigyázz, senki nem gondolná, de a Margit sziget tele van velük. Többször találtam már magamon, miután arra jártam. Nézd át alaposan a nyulat a séta után.
2011. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, én egy abszolút csendes parkban szoktam sétáltatni, de még így is előfordul egy-egy átszaladó kutya, ilyenkor vagy felkapom (ha muszáj), vagy csak melléülök, -guggolok, -fekszem, ahogy éppen vagyunk (ha a kutya csak átszalad, de nem érdeklődik felé). A gyerekeknek nem engedem, hogy simogassák, ő sem hagyná egyébként. Nem szokott belőle gond lenni, meg szoktam mondani, hogy nagyon fél, és a gyerekek megértik.
2011. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyám különösen szereti a nála kisebb állatokat betámadni :D De max csak játszana velük, persze az nem garantálja, h nem sérülhet a másik. Elég sok játéka darabokban hever már :S
2011. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok pesti, de eszem ágában sem lenne, hogy a nyuszikat keresgéljem séta közben. Nem gondoltam volna, hogy kiviszik az emberek. Az én kutyám vadász kutya, ösztönből betámadja az ilyen kis kedvenceket, persze csak játékból. Húgom macskáját egy folytában nyúzza, de nem bántásból. Az alpahzoo-ba szoktunk járni vásárolni, és a nyuszik ott a legalsó kalickákban vannak, ott rendszeresen meg kell állni végig szimatolni őket. Azok a nyuszik már hozzászoktak, de ha e tiéd nem érintkezett még kutyával javaslom a fokozott óvatosságot és figyelmet. Ha egy nagyobb kutya támadna neki, lehet szét tépné és az sok botrányt okozna a kutya gazdájával.
2011. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem inkább a Kopaszi gátra vidd! mi tavaly oda vittük a malacunkat, oda nem mehet be kutya, tehát biztonságosabb.

persze, a kissrácok jöttek, és simogatták, de ennyi belefér. imádta a kis coci, legelészett, futkározott. nekem nincs hámom, szóval szaladgáltam utána.

ha nem laksz túl messze a 11. kerülettől, akkor nézzetek ki ide is. jobb, mint a Margit sziget :D

2011. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12.18 Úristen xD És mit csinálsz vele ha disznóvá érik? Egy 150 kilós sertéssel fogsz sétálni? xD
2011. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!