Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy tengerimalacot és egy...

Ha egy tengerimalacot és egy törpehörit összeteszünk mondjuk 2 percre, összeverekednek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Próbáld ki.
2011. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ


egy harciasabb malacka lehet lepofozza a hörcsögöt..


de az enyéim mellé -hacsak nem uborkával vannak bekenve a hörcsögök-tehetsz bármit,nem bántja

2011. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én tengerimalim mellett 2 évig volt egy dzsungáriai törpehörcsög ( mind a 2 hím volt. ) Nem bántották egymást. A malim hátán volt mindig a höri :D De nekem úgy volt, hogy kézzel nevelt a tengerimalim és a hörcsögöt is kézhez szoktattam tehát ők együtt nőltek fel.Mind a 2-t én neveltem. De egy idősebb malihoz berakni egy hörit..háát szerintem ne tedd. Max ha nagy helyre kitudod őket rakni ott nem egymással foglalkoznak.
2011. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod összetenni őket? Teljesen jó nekik úgy, ahogy most vannak, minek kockáztatni? (illetve a malacnak nem teljesen jó, mivel társas állat, de nem hörcsöggel kell összerakni, hanem egy másik tengerimalaccal, hogy jól érezze magát!)
2011. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek tengerimalaca van, nekem meg törpehörim... gondoltuk összehozzuk őket :|
2011. ápr. 4. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem inkább hanyagoljátok ezt az ötletet. Akármi baj történhet, megijed a malac és véletlenül is kárt tehet a hörcsögben a nagy méretkülönbség miatt.
2011. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!