Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a mongol futóegerek párzana...

Ha a mongol futóegerek párzanak, azt hogyan lehet felismerni?

Figyelt kérdés
Van 2 mongol futóegerem...És hát a bak állandóan a nőstény felett van...és az azt jelenti,hogy párzanak ?
2011. ápr. 5. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rámászik, és hátulról "pakolja" akkor alap..:)
2011. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy tűnik nekem ...Kimegyek valami kajáért nekik a konyhába és mirre visszajövök addigra a bak a nőstényen van és izeg-mozog rajta :)
2011. ápr. 5. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó eséllyel jönnek majd az utódok..:)
2011. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem is...De mennyiért lehet eladni őket kb??Mármint nem azért vettem őket,hogy csak a pénzt hozzák,hanem mert nagyon aranyossak :)...Anyumék majdnem kivágtak érte xD
2011. ápr. 5. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát attól függ kinek adod...ha hírdeted, nézd meg a bolti árukat és aszerint kalkulálj..ha kisállat kereskedésbe adod be őket, ott meg megegyeztek...szívesen becserélik őket tápra stb... Én a kis halakat szoktam mindig, ha felnő beadom őket, és becserélik tápra vagy amiben megegyezünk...
2011. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okéé :)
2011. ápr. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!