Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkány a fészkébe viszi az...

A patkány a fészkébe viszi az ennivalóját?

Figyelt kérdés

A szomszédunkban sok búza, kukorica van, és egy ideje patkányok is. Ma annyira szemtelen volt az egyik, hogy az ablakpárkányon mászkált, szeretett volna bejönni a lakásba...Vettem mérget (olyasmi nagyságú mint egy borsó) de több száz darab, egy tálcán van. Kora délután kitettem, és most néztem hogy a fél dobozzal eltűnt...A fészekbe vihette?Vagy elásta valahova?Vagy ilyen gyorsan megette?


Ha ennyi elfogyott ilyen gyorsan, akkor gondolom sokan vannak... :S


2011. ápr. 7. 18:35
 1/2 Törőcsik Kristóf válasza:
Azért tünt el ilyen gyorsan a fél doboz,mivel késleltetett a hatása a méregnek, és ezét még szólt a többieknek,hogy finom, és ezért megették a többiek is. Akkor biztos, ha már találtál pár patkányhullát. De ha nem találsz, akkor is lehetséges. Remélem segítettem :)
2011. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen segítettél, köszi a választ. :)


Egyébként 5 nap telt el azóta hogy kitettem a mérget, a kirakás után másnap, teljesen üres lett a doboz. Akkor kiraktam még egy dobozzal, és az is elfogyott. Majd kiraktam még egy dobozzal, és 1 napig semmi változás nem történt, de ma megint hiányzik a fele...Nem is gondoltam volna hogy ennyire be fog nekik jönni, azt meg végképp hogy ennyien lehetnek :S Amúgy tényleg késleltetős a méreg, azt írja a doboz hogy 4-6 nap kell hogy elpusztuljanak. Ez lehet a titok nyitja.

2011. ápr. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!