Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak árt a nyalósó?

Tengerimalacnak árt a nyalósó?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy igen, mert sok ártalmas anyagot tartalmaz. De az én malackáim nagyon imádják, víz mellé nyalogatják. Szerintetek ki kéne vennem?
2011. ápr. 8. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

én rákérdeztem az állatorvosnál


azt mondta hogy többet használ mint árt


az enyéim is imádják,egy nyalás a sóra két korty viz,és ezt ismételgetik felváltva a zöldségek zabálásával

2011. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az enyéim is ezt csinálják, nagyon szeretik, sajnálnám elvenni tőlük. Köszi a választ :)
2011. ápr. 8. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi szükségük extra sóbevitelre, amire pedig nincs szüksége a szervezetnek, az árt. Nem véletlenül hívják fehér méregnek a sót, túlzott fogyasztása magas vérnyomást és válogatott érrendszeri meg szívproblémákat okoz. Ha ki akarod nyírni a malacaidat, hagyd csak hogy boldogan nyalogassák rövid életük végéig...
2011. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen eszemben sincs, hogy ártsak a malacaimnak, főleg nem áll szándékomban kinyírni őket. -.- A kérdést azért tettem fel, mert mint mondtam az én malacaim nagyon is szeretik, az egyik malacom már több, mint 5 éves, egész életében nem volt baja, a mai napig virgonc, fényes a szőre és egészséges (holott végig ette a sót is). Csak kíváncsi voltam ki mit hallott erről, de ilyen tapló beszólásokra nincs szükségem, osztogasd ezeket másnak. Kösz.
2011. ápr. 9. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted, árt-e, én meg válaszoltam. Ha ez taplóság, akkor bocsánat :) Azért megpróbálhatod értelmezni a mondanivalót is a kifogásolt stílus mögött.
2011. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!