Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Én nem találtam. Tudsz segíten...

Én nem találtam. Tudsz segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudna e nekem valaki segíteni mert ugye jön a húsvét és szeretnék egy oroszlánfejű törpenyulat de sehol sem találtam Fejérmegyében tudna valaki segítene???
2011. ápr. 8. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
én Pécsett tudok tôrpenyuszikat, akik pont hùsvétra elvihetôek, a legjobb baràtnômnél... De lehet az tùl messze lesz neked...
2011. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen az egy kicsit messze van sajna de ha közelebb lenne biztos megnézném a nyuszikat :S
2011. ápr. 8. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem itt majd találsz, én nem néztem körül, ezt a munkát meghagyom neked;).

Sok sikert!

2011. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ajjaj, ezek nem túl régi hirdetések? :S


De valószínűleg az a tenyésztő, aki augusztusban tett fel a hirdetést még mindig tenyészt!

2011. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gfero ***** válasza:
2011. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fejér megyében nem találtam csak pest megyében:

[link]

2011. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy Fejér megyében legyen?? Én utaztam 60km-t Budapestre, és ott vettem át a nyulat. De utaznék akár 100at is, egy JÓ nyúlért.

Nehogy kereskedőtől vedd! www.torpenyul.hu vagy www.torpenyul.lap.hu -t nézegesd.


A nyúl nagy felelősség! nem olyan, hogy becsukod a 56x45-ös ketrecbe, elé dobod a tápot és annyi!

2011. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha húsvét akkor nyulat kell venni!? Igazi hozzáértő tenyésztő ilyenkor elvből nem ad el nyulat, csak a szaporítók, tinilányok, meg bácsikák akik a piacon árulják a házi nyulat és irdatlan hülyeségeket mondanak a tartásukról.

Ha már minden adott,és bevállalod, hogy fél évente/évente viszed oltatni, később ivartalaníttatod ha kell, vágod a karmát pár havonta, takarítod a helyét és megfelelően táplálod élete végéig (ami 10év is lehet), akkor már igazán nem nagy dolog várni rá pár hónapot, hogy megszülessen, kiválaszd és elhozd akár 100km-ről is (mi is annyit utaztunk érte).

[link]

2011. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!