Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A japán táncoló egereknek...

A japán táncoló egereknek mennyire van szükségünk vízre? Mert ma fulladt meg a kisegerem, mert beleesett a vízbe.

Figyelt kérdés
Tudom hogy kell adni nekik vizet, vettem nekik itatót. Már egyszer az egyik kisegér beleesett, de észrevettem és kivettem. Ma nem voltam itthon és amire hazaértem, akkor vettem észre hogy az egyik belefulladt. Ha nem hagyom bent nekik egész napra a vizet akkor meddig bírják? Mert a gyümölcsöt, zöldséget ritkán eszik meg. Ha egész estére kiveszem az itatót kibírják másnap délutánig?
2011. ápr. 8. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mibe itatod őket,hogy belefulladt..vederbe?? Ezért árulják a golyós önitatókat, pár száz forintért a kisállat kereskedésekben! Abba nem fullad bele és annyit iszik amennyire szüksége van.. Milyen itatót vettél amibe bele fulladt?
2011. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az önitatóból nem ittak, hanem csak szétrágták a gumit úgy hogy nem tudok szétszedni és kicserélni benne a vizet. Ezért a kis állatkereskedésben kaptunk egy olyan itatót ami ugyan úgy néz ki mint egy kutyatál, csak mini méretben. Lehet hogy veszekedtek és közben esett bele.
2011. ápr. 8. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyat ne alkalmazz! Tál szerűbe belefulladhat...csak itató!!
2011. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És ha valami nagyon kicsit tennél bele?


pl kis befőttes üveg teteje, vagy üdítős kupak, vagy egy arckrémnek a doboza kimosva, vagy egy laposabb májkrémes doboz, vagy egy kicsi pálinkás- illetve feles pohár.


Esetleg benézni néhány 100 Ft-os boltba, és megnézni a kis dísztárgyakat. Pl láttam már mini porcelán bögrét. Az egész nem volt 2 centis, abba nem tudna bele fulladni, max feldönteni inkább.

2011. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tedd olyan magasra az itatót, hogy csak a fémet érjék el, a szétrágható részeit ne. Vagy vegyél nekik ketrecet, abba csak a fém rész lóg be, úgy tutira nem rágják szét.
2011. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem nem tudják használni az itatót pl, mert be kell nyomni a pofájukkal és nem jöttek még rá. csak úgy tudnak inni, ha én nyomom meg nekik :( ki kell csöpögtetni az etetős tálkájukba onnan meg felnyalogatják. 1200 ft volt és szart se ér. nem mindig jó a bolti. egyébként van olyan itató ami nekem volt, hogy üvegből van az egész, nem tudják szétrágni, és csak a cső meg az itató cső között van gumitömítés amit lehet megrágnak, de nem tudják teljesen megrágni, mivel a többi az üvegen belül van. székesfehérváron vettem mindig ezeket az itatókat, máshol nem láttam még ilyet, sajnos. próbálj üvegeset venni.
2011. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ugyan olyat vettem, amit írtál(üveget és gumi volt a tömítés). Az üvegig lerágták a gumit, és amikor ki akartam volna húzni a gumit, eltört a kezemben a cső.

Köszönöm a válaszod!:)

2011. ápr. 12. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!