Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet mosómedvét vásárolni?

Hol lehet mosómedvét vásárolni?

Figyelt kérdés
Kertes házhoz (kb 1000nm kert) szeretnék mosómedvét vásárolni. Tartásához minden körülmény adott (kifutó kialakítható, stb.)Ha valaki tudja hogyan lehet beszerezni, kérem írjon. Előre is köszönöm a segítséget!
2011. ápr. 9. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak engedéllyel lehet
2011. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az engedéllyel semmi gond, engem az érdekel, hogyan tudom beszerezni...
2011. ápr. 9. 15:16
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen egyszerű :)

2011. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mentalist ***** válasza:
Unatkozik? Vásároljon MOSÓMEDVÉT!!
2011. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most tiltották be hazánkban a tartását mivel invazív fajnak számít, és ha elszabadul hatalmas károkat okozhat az őshonos élővilágban.
2011. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ráadásul vadállat, nem babusgatni való.

Anno Japánban egy animesorozat miatt sok kisgyerek sírt ki a szüleitől, és nagy részüket elengedték, miután kiderült hogy nem is olyan cukik.

Azóta mégjobban tudjuk, mennyire invazívak.

2011. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, itthon illegális a tartása. A már meglévőket még megtarthatták a gazdik, de már nem lehet ezen kívül tartani.
2011. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez van. Az emberek buták, nem értik hogy a vadállatoknak nem a kertjükben, meg a lakásban a helye. Akkor értik meg csak ha már baj lesz belőle, vagy ráunnak mert nem lehet megsimogatni se.
2011. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!