Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Naponta mennyi tápot kellene...

Naponta mennyi tápot kellene adni egy 6-7 hetes nyuszinak?

Figyelt kérdés

Elég sokat eszik, nem tudom mennyit szabad, mert nem akarom, hogy sok vagy esetleg kevés legyen...

Ha megsimizem a hátát, érezni a gerincét eléggé, nem tudom, ez azt jelenti, hogy sovány, és adjak-e neki egy ideig korlátlanul?

4 napja van csak nálam, eddig szinte folyamatosan volt előtte táp. (és persze víz meg széna is).

zöldség-gyümölcs majd következő hónaptól fokozatosan


2011. ápr. 9. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg kölyök, addig egyen csak amennyit akar :)
2011. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Táp és víz, mindig legyen előtte, nem fogja magát túl enni..annyit eszik amennyire szüksége van! Most fejlődik, persze hogy többet kíván enni.
2011. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a szénát helyezd előtérbe, tápból pedig reggel és este adj neki egy-egy nagyobb adagot. Sok nyúl elszokik a szénától és nagyon nehéz visszaszoktatni rá.
2011. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!