Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlőst vegyek?

Milyen kisemlőst vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék valmilyen háziállatot (kutyára nincs időm, macskát nem szeretnék. Valami ilyesmire gondoltam:

Ketrecben, v akváriumban, tehát elzárt helyen legyen. Lehetőleg ne legyen túl nagy, és este ne legyen túl hangos.:D Szeretem a szőrgombóc állatokat ;D és természetesen aranyos, kézkezszokott, barátságos legyen (chinchilla, törpehöri ?) Ha valakinek esetleg van , vagy van tapasztalata akkor azt is kérném (esetleg képeket)(:

Előre is nagyon szépen köszönöm !!


2011. ápr. 9. 18:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nekem van egy törpehörcsögöm és két tengerimalackám..de a malacka azért rossz mert kettő kell belőle,és ha pedig ketten vannak akkor pedig beszégetnek.
2011. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
nekem régen volt 2 csincsillám,1 lány és 1 fiú,a fiú mindig megharapott,de a lány nagyon kedves volt,az az 1 bajuk hogy homokban kell fürdeniük és ha ketrecbe vannak kiporoznak
2011. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
dzsungáliai törpehörcsög :) nekem 1 ilyen törpehörim van, nagyon szeretem. csak ajánlani tudom.
2011. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Homkba kell fürdeniük? Akkor akváriumba kellene rakni? És mekkorák? Valaki tudna még mondani tulajdonságokat a törpehöriről? Meddig él ez a két faj?
2011. ápr. 9. 18:54
 5/30 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nem homok, hanem forgács kell neki. kb. 2 évig élnek. így néz ki: [link]
2011. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
kaptam karácsonyra dzsungáriai törpehörit..azért nem akartam állatot,mert nincs időm foglalkozni velük,pedig imádom őket,de mégis úgygondoltam,az állatok érdekében jobb így...na most a höri meglepi volt,hirtelen azt sem tudtam,hova kapjak micsináljak vele,de kb 1 napba telt,mire megszoktam,hogy őis létezik velem,azóta el van halmozva mindenféle jóval,azt se tudja h mit egyen v mivel játsszon nagy bőségében...jön,kukacot tépi ki a hezemből,annyira rá van kattanva(még lisztkukacot is nekiálltam tenyészteni,már ott tartok h kis kukacaim is vannak)..brokkolit szintén megállás nélkül tolja befelé..imádom,félelmetes kis dög,produkálja magát,teker,labdában is,éjszaka néha felkelek mert a mókuskerekét meg kell olajozni,mert kaptuk és néhol rozsdásodik...annyi macera van vele,h hetente ki kell takarítani meg minden nap adni kell neki friss zöldet meg kaját...és kb ennyi...imádnivaló kis szőrgombóc..
2011. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Azt hogy homokba kell-e fürdeniük azt a chinchillákra értettem :D Nagyon aranyosak a törpehörik !!
2011. ápr. 9. 18:59
 8/30 A kérdező kommentje:
köszönöm ! macera ? például? sokszor kell vinni állatorvoshoz?
2011. ápr. 9. 19:02
 9/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nyuszit vegyél. Nagyon aranyos kis állatok. Nekem 4 is van. :)

Mindig meg tudnak nevettetni és nagyon édes szokásaik vannak. Ahogy ropogtatják a kajcsit, ahogy mosdanak, ahogy alszanak, ahogy elvágják magukat, ahogy bakkecske módra ugrálnak.

Én őket tudom javasolni. :) Gondold meg!

2011. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

mekkorák a legkisseb nyuszik? Mert inkább kisebb állatot szeretnék, és amikor a barátnőmnél vagyok akkor látom hogy elég nagyok, és nagyon sok vele a macera( az egész lakás a szunyogot csapkodta amikor bejött egy, nehogy megcsípje ) Nagyon megtetszettek a dzsungáliai törpehörcsögök! képek, szokások, gondok, előnyök ?

Köszi hogy segítetek (nekem ezt kitalálni egy óra lett volna ):DD

2011. ápr. 9. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!