Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy aranyhörcsögönek kb....

Egy aranyhörcsögönek kb. milyen méretü házikó kell? egy aranyhörcsögnek!

Figyelt kérdés
szeretnék egy aranyhörit és azért jó lenne tudnom milyen méretü házikó vagy bujóka kell neki!
2011. ápr. 10. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A boltba is meg tudod kérdezni, ahol veszed, de nem nagy házikó kell.

Az állatkereskedésekbe még wx papír gurigát is tesznek be neki, amit megtépáznak, de nem esznek meg, s abba bújkálnak.

2011. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom,a xc -papir gurogát nagyon szeretik!amugy szivesen vennék neki boltba csak eléggé drágák,azért is kérdeztem mert hogy én csinálnák neki!mert a boltiak elég drágák és azért egy kis házikóra nem nagyon akarok olyan kb.2800-atköltani!azért kösz a választ kapsz zöld kezet:!
2011. ápr. 10. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát megnézel egy aranyhörcsögöt, és csinálsz neki akkora házat, amibe belefér úgy, hogy meg is tud benne fordulni meg el tud terpeszkedni :) Úgyis szét fogja rágni, szóval nem kell túlzásba vinni. Ha az első nem is lesz jó, majd a többi igen.
2011. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké értem köszi,te is kapsz zöld kezet:)
2011. ápr. 11. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!